Usługi budowlane - od projektu, po kosztorys i kierowanie budową
Usługi budowlane - od projektu, po kosztorys i kierowanie budową , Varia sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9512403504
REGON: 36342142400000
KRS: 0000594444
Rok założenia:
2015

O firmie

Firmę Varia założyliśmy w Warszawie i kontynuujemy działalność firmy Pradex, która powstała w 1991 roku. Zajmujemy się budową domów, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Dlaczego usługi budowlane warto powierzyć naszej firmie? Ponieważ działamy jako generalny wykonawca wszystkich prac budowlano-montażowych.

Zajmiemy się nie tylko wzniesieniem konstrukcji obiektu, ale także opracujemy kosztorys, zakupimy niezbędne materiały, dostarczymy je na teren objęty inwestycją, a także przygotujemy teren do budowy oraz przeprowadzimy wszystkie niezbędne roboty ziemne.

Jako kadra firmy Varia posiadamy kwalifikacje do pełnienia funkcji kierownika budowy. Gwarantujemy więc, że dopilnujemy, aby wszystkie szczegóły projektu zostały zrealizowane prawidłowo, zgodnie z przyjętą techniką i na podstawie wybranych materiałów. Po zakończeniu inwestycji skompletujemy dokumenty potrzebne do odbioru obiektu i uprzątniemy plac budowy.

W trakcie realizowania projektu budowlanego oferujemy takie usługi jak:
 • pomiary geodezyjne,
 • budowa fundamentów,
 • budowa ścian i stropów żelbetowych,
 • budowa ścian murowanych z ceramiki (Porotherm),
 • budowa ścian z gazobetonu (H+H),
 • budowa dachu,
 • montaż pokrycia dachowego (dachówki, blachy, papy).
Podczas prac budowlanych korzystamy z technologii: Silka, Ytong, Porotherm oraz tradycyjnych metod.

W naszej ofercie znajduje się budowa w stanie surowym oraz budowa pod klucz. W ramach usług remontowo-wykończeniowych oferujemy:
 • montaż instalacji elektrycznej,
 • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej,
 • tynkowanie tradycyjne i ozdobne,
 • montaż ścian gipsowo-kartonowych (KNAUF, RIGIPS),
 • malowanie,
 • układanie glazury i terakoty,
 • ocieplane elewacji i poddaszy,
 • montaż posadzek przemysłowych.
Aby przyśpieszyć prace wykończeniowe, często stosujemy tynki maszynowe i pracujemy na specjalnych agregatach tynkarskich. Wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne, a podczas ocieplania elewacji stosujemy wełnę mineralną lub styropian.

Bez problemu przyjmujemy zlecenia na nietypowe i trudne remonty, podczas których niezbędna jest modernizacja konstrukcji budynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firma Varia w Warszawie.

Artykuły

Varia Sp. z o.o. – Zbuduj dom z doświadczoną kadrą budowlaną
Varia Sp. z o.o. – Zbuduj dom z doświadczoną kadrą budowlaną
Firma Varia Sp. z o.o. specjalizuje się w budowie domów zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Skorzystaj z jej usług i ciesz się wymarzonym domem w kilka chwil.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Varia sp. z o.o.

Varia sp. z o.o., Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Varia sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
5.0
13.11.2021
W terminie ukończyli budowę naszego domu. W zasadzie od początku wszystko zorganizowali sami. Zapewnili nam pomiary geodezyjne, przygotowali wykopy pod fundamenty, zamontowali przyłącza i nadzorowali budowę. Szczerze polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
24.09.2021
Firma Varia ma naprawdę kompleksową ofertę dla inwestorów. Ja skorzystałem i nie żałuję! Przygotowali dla mnie pełen kosztorys prac i sami przygotowali teren do zabudowy. Poza tym firma założyła wszystkie potrzebne instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Nie musiałem najmować żadnej dodatkowej ekipy.
Nikodem
Nikodem
5.0
23.07.2021
Polecamy firmę Varia do budowy obiektów przemysłowych. Wywiązali się ze wszystkich zleconych im usług. Sami dostarczyli potrzebne materiały na plac budowy. Zapewnili nam także usługi kierownika budowy, który weryfikował każdy etap powstawania obiektu. Po zakończeniu prac uprzątnęli cały teren.