Usługi remontowe i sprzątające
Usługi remontowe i sprzątające, Valenzo Rm Simbirova Zoia, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522628983
REGON: 381590638
Rok założenia:
2018

O firmie

Przedsiębiorstwo Valenzo Rm powstało w 2018 roku. Siedziba mieści się w Szczecinie. Właścicielem firmy jest Zoia Simbirova.

Oferta

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi remontowe. Zatrudniane przez nas osoby to prawdziwi fachowcy. Posiadają doświadczenie i dużą wiedzę. Powierzone im zadania traktują odpowiedzialnie i sumiennie. Doskonale znają się na swojej profesji, dzięki czemu świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Firma Valenzo Rm stawia na zadowolenie klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zajmujemy się nim z należytą starannością. Wykonujemy remonty domów i mieszkań. Świadczymy również usługi sprzątające. Zajmujemy się myciem okien i sprzątaniem pomieszczeń.

Ponadto, nasza oferta zawiera:
  • remont łazienki
  • remont kuchni
  • malowanie ścian
  • tapetowanie
  • gładzie maszynowe
  • wykańczanie wnętrz
  • układanie paneli
  • zabudowę poddasza
  • wykończenie pod klucz
Nasze ceny są niskie i konkurencyjne. Jeżeli szukasz solidnej firmy remontowej, serdecznie zapraszamy.

Zakres działalności

Artykuły

3 sprawy, które powinieneś przemyśleć, zanim rozpoczniesz remont!
3 sprawy, które powinieneś przemyśleć, zanim rozpoczniesz remont!
Zastanawiasz się, czym się kierować szukając firmy remontowej? Postaw na doświadczonych specjalistów, którzy oferują wykończenie „pod klucz”.

Wideo

Kontakt

Kontakt Valenzo Rm Simbirova Zoia

Valenzo Rm Simbirova Zoia, Szczecin

Opinie (11)

Opinie o firmie Valenzo Rm Simbirova Zoia

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Romek
Romek
5.0
13.09.2020
Wynająłem pracowników tej firmy do pomalowania ścian w moim mieszkaniu. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Wszystko jest tak jak powinno być. Polecam
Aleks
Aleks
5.0
13.07.2020
Firma ma, co prawda, małe doświadczenie, ale wykonuje bardzo dobrą robotę. Sami fachowcy. Polecam serdecznie
Miłosz
Miłosz
5.0
12.05.2020
Usługi remontowe na najwyższym poziomie, polecam
Gabriela
Gabriela
5.0
05.03.2020
Przed świętami wynajęłam ich do mycia okien. W tym całym świątecznym szaleństwie nie miałem nawet chwili żeby samemu się tym zająć. Okno zostały wyczyszczone na błysk. Leci okejka!
Franek
Franek
5.0
22.01.2020
Pracownicy przedsiębiorstwa Valenza Rm zajmowali się malowaniem ścian w moim pokoju. Jestem bardzo zadowolony. Prace poszły sprawnie i profesjonalnie. Polecam
Izabela
Izabela
5.0
14.11.2019
Pracownicy tej firmy to prawdziwi profesjonaliści. Ich zespół jest doświadczony i sumienny. Jeżeli szukasz ekspertów w dziedzinie remontów, serdecznie polecam.
Gloria
Gloria
5.0
09.09.2019
Szanuję tę firmę przede wszystkim za podejście do klienta. Są terminowi i dotrzymują umów. Wiem, że zawsze mogę na nich liczyć. Valenza Rm to przedsiębiorstwo godne zaufania.
Maciuś
Maciuś
5.0
07.07.2019
Niedawno remontowałem pokój. Do wykonania podłogi postanowiłem zatrudnić specjalistów. Okazało się, że ta decyzja była strzałem w dziesiątkę. Panowie przyjechali, ułożyli panele, wszystko sprawnie i profesjonalnie.
Edgar
Edgar
5.0
17.05.2019
Przedsiębiorstwo Valenzo Rm zajmowało się remontem mojej kuchni. Wykonali świetną robotę. W swoim życiu miałem do czynienia z wieloma firmami remontowymi, ale nikogo nie mogę porównać z tą ekipą. Naprawdę super sprawa.
Julian
Julian
5.0
11.03.2019
Zleciłem im kompleksowe sprzątanie mieszkania. Firma spisała się na medal. Mieszkanie aż lśni. Jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy. Polecam
Adaś
Adaś
5.0
15.01.2019
Valenzo rm to bardzo rzetelna firma. Swoje usługi wykonują starannie i fachowo. Polecam wszystkim.