Szycie ubrań na miarę
Szycie ubrań na miarę, Uszyte.Pl Szypczyńska Maria, Szafranki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7411361051
REGON: 381644423
Rok założenia:
2018

O firmie

Uszyte.pl to młoda, nowoczesna pracownia krawiecka. Naszą specjalnością jest szycie na miarę. Wykonujemy oryginalne ubranka dziecięce. Siedziba naszego zakładu mieści się w Ostródzie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Firmą zarządza Maria Szypczyńska. Zachęcamy do współpracy!

Certyfikaty i dyplomy


Oferta

Pomimo niedługiej obecności na rynku, udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku. Stało się tak za sprawą wysokiej jakości usług krawieckich. To dzięki profesjonalnej obsłudze klienta zaskarbiliśmy sobie Państwa zaufanie. Wiedza i umiejętności, którymi dysponujemy to gwarancja zadowolenia.

Oferujemy:
  • sukienki dla dziewczynek,
  • wyjściowe sukienki na wymiar,
  • komplet dla dziewczynki,
  • komplet dla chłopca,
  • dresy chłopięce.
Dodatkowo wykonujemy ubranka na zamówienie. Doskonale wyposażone zaplecze magazynowe i najnowocześniejsze przyrządy krawieckie pozwalają nam zapewnić Państwa o terminowym wykonaniu każdego zlecenia. Działamy sprawnie i sumiennie. Zadowolenie klientów to dla nas sprawa najwyższej wagi, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów.

Zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania. Zapraszamy również bezpośrednio do pracowni w celu omówienia wstępnego projektu lub terminu realizacji zlecenia.

Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy.
Zapraszamy!

Artykuły

Ubranka dla niemowlaka - na co zwrócić uwagę oraz jakie wybrać?
Ubranka dla niemowlaka - na co zwrócić uwagę oraz jakie wybrać?
Dziecko przychodząc na świat jest szczególnie wrażliwe na podrażnienia skóry. Dowiedz się zatem na co zwrócić uwagę przy wyborze ubranka dla niemowlaka.

Wideo

Kontakt

Kontakt Uszyte.Pl Szypczyńska Maria

Uszyte.Pl Szypczyńska Maria, Szafranki

Opinie (2)

Opinie o firmie Uszyte.Pl Szypczyńska Maria

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktoria
Wiktoria
5.0
09.11.2019
Fantastyczne, trwałe i oryginalne dresy chłopięce! Jestem bardzo zadowolona, materiał jest wytrzymały i miękki, idealny dla dzieci.
Ilona
Ilona
5.0
12.09.2019
Piękne ubranka! Pracownia oferuje kilka gotowych już wzorów. Poza tym można doskonale dogadać się co do wykonania ubrań na miarę. Doskonała robota!
Tagi