Szeroki wybór oprawek okularowych
Szeroki wybór oprawek okularowych, Usługowy zakład optyki okularowej Maciej Kucharski, Leżajsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8161098161
REGON: 690287286
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Prowadzimy usługowy zakład optyki okularowej, którego właścicielem jest Maciej Kucharski. Siedziba zakładu znajduje się w Leżajsku, w województwie podkarpackim, swoje usługi oferujemy już od lat 70-tych.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalizujemy się w usługach optycznych, w ramach których zapewniamy kompleksową pomoc w doborze odpowiednich okularów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy fachowo doradzić przy zakupie okularów czy soczewek kontaktowych. W zakładzie realizujemy recepty NFZ. W naszej ofercie posiadamy:
  • okulary progresywne,
  • okulary korekcyjne,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • okulary sportowe,
  • okulary dla wędkarzy,
  • okulary dla dzieci,
  • akcesoria do okularów,
  • oprawki okularowe.
Oferujemy oprawki z tworzywa, metalowe, na żyłkę oraz wiedeńskie. Znajdą Państwo u nas także soczewki kontaktowe oraz płyny do soczewek. Sprzedajemy akcesoria, w tym płyny pielęgnacyjne do okularów, stopery zakładane na zauszniki, nakładki na okulary korekcyjne, akcesoria ochronne, etui, łańcuszki, sznurki i rzemyki do okularów.

Proponujemy usługi w zakresie naprawy okularów, wykonujemy niezbędne naprawy oprawek lub wymieniamy uszkodzone części na nowe. Udzielamy porad optycznych on-line, na które zapraszamy klientów z całej Polski. Powierzone nam zlecenia wykonujemy nawet do 1 godziny.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego zakładu w Leżajsku.

Marki i specjalizacje

Szkła do okularów wykonujemy z produktów znanych firm, takich jak: Szajna, Jzo, Hoya, Jai Kudo, Rodenstock, Essilor i inne.

Posiadamy oprawki metalowe i plastikowe takich firm, jak: Binokl, Hit, Kamex, Dek Optika, Tegra, For See, Nivica, Vasco, Prime, Baccara, Kubik, Forsteti, Opra, Moonlight, Flair, Adidas, Draco, Grado, Geos, Sziols i inni.

Współpraca: Szajna, Rako, Hoya, Binokl, Hit, Dek Optika, Vasco, Iq Prisma, Eyeye, Okko, Hayne, Fresco, Febe, Essilor, Voguell, United Vision, Woody,

Artykuły

Zadbaj o okulary z zakładem optyki okularowej Macieja Kucharskiego
Zadbaj o okulary z zakładem optyki okularowej Macieja Kucharskiego
Tu znajdziesz informacje o tym, jak dbać o swoje okulary i jak je czyścić. Dowiesz się również, jak dopasować pokrowiec do swojej pary szkieł korekcyjnych.
Okulary polaryzacyjne – dla kogo?
Okulary polaryzacyjne – dla kogo?
Tutaj sprawdzisz, czym charakteryzują się okulary polaryzacyjne. Dowiesz się, które osoby z wadą wzroku powinny zdecydować się na ich noszenie na co dzień.
Do czego służą okulary progresywne?
Do czego służą okulary progresywne?
Oczy starzeją się wraz z wiekiem, co skutkuje pogorszeniem się jakości widzenia. Specjaliści nazywają to zjawisko starczowzrocznością. Jak ją korygować?

Kontakt

Kontakt Usługowy zakład optyki okularowej Maciej Kucharski

Usługowy zakład optyki okularowej Maciej Kucharski, Leżajsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Usługowy zakład optyki okularowej Maciej Kucharski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adrianna
Adrianna
5.0
30.05.2022
Kupowałam tutaj swoje pierwsze okulary i jestem bardzo zadowolona! Fachowa pomoc przy wyborze, bardzo dobra cena, szeroki wybór. Warto!