Tynki maszynowe - polskie ceny, europejskie standardy
Tynki maszynowe - polskie ceny, europejskie standardy, Usługi Tynkarskie Dawid Pietrzak, Sycanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8311565027
REGON: 381940995
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nazywam się Dawid Pietrzak i prowadzę firmę zajmującą się maszynowym nakładaniem tynków wewnętrznych oraz zewnętrznych. Obsługuje klientów z terenu województwa łódzkiego i okolicznych powiatów.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Maszynowa metoda układania tynków bardzo szybko zyskała na popularności wśród inwestorów budowlanych. Znacząco przyspiesza ona proces tynkowania, który wykonywany ręcznie, mógł przebiegać nawet przez kilka tygodni. Ze względu na wysokie koszty sprzętu i materiałów kiedyś była stosowana jedynie przez deweloperów i przy wykańczaniu dużych obiektów. Obecnie opłacalne jest jej stosowanie także przy wykańczaniu małych domów jednorodzinnych. Odpowiadając na potrzeby rynku budowlanego i wykorzystując nowoczesne rozwiązania techniczne, wraz z moimi współpracownikami oferujemy klientom szybkie i efektywne nakładanie tynków za pomocą agregatu tynkarskiego.

Wykonujemy zarówno tynki zewnętrzne, elewacyjne, jak i tynki wewnętrzne, w tym między innymi:
  • tynki gipsowe,
  • tynki wapienne,
  • tynki cementowo-wapienne,
  • tynki wapienno-cementowe,
  • tynki gliniane.
W zależności od przeznaczenia danego pomieszczenia oraz materiałów, z jakich zostały wykonane jego ściany, proponujemy swoim klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązania.

Swojej pracy korzystamy z jedynie z tynków, które gwarantują nam wysoką skuteczność i trwałość wykonania. Pracujemy również na materiałach powierzonych, o ile nadają się do stosowania w agregacie tynkarskim.

Wykonujemy niezbędne poprawki, uzupełnienie i szlifowania, by wykonywane przez nas powierzchnie były gładkie i pozbawione ubytków.

Możemy podjąć się również układania dekoracyjnych tynków wewnętrznych i zewnętrznych.

W przypadku pytań związanych z ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Profesjonalne usługi tynkarskie – co trzeba o nich wiedzieć?
Profesjonalne usługi tynkarskie – co trzeba o nich wiedzieć?
Remont domu lub mieszkania skłania do zatrudnienia fachowców, którzy wykonają tynkowanie ścian. Dowiedz się, kiedy warto skorzystać z usług dobrego tynkarza.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Tynkarskie Dawid Pietrzak

Usługi Tynkarskie Dawid Pietrzak, Sycanów

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Usługi Tynkarskie Dawid Pietrzak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

schaBK
schaBK
5.0
26.03.2020
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania tynków w naszym nowym domu. Wszystko zajęło ekipie tylko kilka dni, łącznie ze szlifowaniem i wypełnianiem ubytków. Możemy z radością ich polecić.