Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7743093741
REGON: 383453526
Rok założenia:
2019

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Usługi Transportowe Paweł Kolczyński", zlokalizowana w miejscowości Płock w województwie mazowieckim, to punkt specjalizujący się w udzielaniu rzetelnej, kompleksowej i profesjonalnej pomocy w zakresie usług świadczonych przez pogotowie ratunkowe. W naszym zespole znaleźli zatrudnienie doświadczenie pracownicy medyczni, wykwalifikowani w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz opieki nad poszkodowanymi w trakcie transportu do szpitala.

"Usługi Transportowe Paweł Kolczyński" znajduje się w miejscowości Płock, siedziba zlokalizowana jest na Walecznych 12 lok. 3. Pisząc do nas, prosimy używać takiego kodu pocztowego: 09-410 Płock. Firma "Usługi Transportowe Paweł Kolczyński" jest też umieszczona w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), nasz numer NIP to 7743093741 Nasze dane firmowe uzupełnia numer REGON 383453526.

Kontakt

Kontakt Usługi Transportowe Paweł Kolczyński

Usługi Transportowe Paweł Kolczyński, Płock

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Transportowe Paweł Kolczyński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.