Transport specjalistyczny do 10 i 24 ton
Transport specjalistyczny do 10 i 24 ton, Usługi Transportowe Józef Malinowski, Steklinek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8931268080
REGON: 910240205
Rok założenia:
1989

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Józef Malinowski znajduje się w Czernikowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w usługach transportowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1989 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Zapewniamy terminowość oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są usługi transportowe. W naszej ofercie można znaleźć zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy. Możemy Państwu zaproponować przewóz ładunków oraz towarów. Zapewniamy, że podczas transportu dbamy o bezpieczeństwo przewożonych ładunków odpowiednio je zabezpieczając. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy przewóz maszyn budowlanych.

Oferujemy także:
  • transport drogowy do 24 ton,
  • transport specjalistyczny do 10 ton,
  • transport sprzętu budowlanego.
Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Profesjonalne usługi transportowe
Profesjonalne usługi transportowe
Jeśli zamierzamy przewozić swoje towary na znaczne odległości, to niezbędna będzie nam firma, która się profesjonalnie wszystkim zajmie i dostarczy na czas.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Transportowe Józef Malinowski

Usługi Transportowe Józef Malinowski, Steklinek

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Transportowe Józef Malinowski