Perfekcyjne sprzątanie
Perfekcyjne sprzątanie, Usługi sprzątające - Miotełka & Szufelka, Chorzów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6272789341
Rok założenia:
2024

O firmie

Firma sprzątająca, założona przez Irynę Bilą w 2024 roku, to profesjonalne przedsiębiorstwo z siedzibą w Chorzowie, które zdobyło uznanie na rynku usług czyszczących.

Oferta

Działamy w branży sprzątania, oferując szeroką gamę usług dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu mieszkań, domów, biur, restauracji, lokali komercyjnych, budynków i obiektów.

Zapewniamy takie usługi jak:
  • sprzątanie po remoncie,
  • mycie okien,
  • sprzątanie po przeprowadzce lub imprezach,
  • usługi sprzątające dla firm i obiektów.
Szczególnie polecamy naszą usługę sprzątania po remoncie, która obejmuje gruntowne oczyszczenie pomieszczeń, usuwanie kurzu i resztek budowlanych, mycie podłóg i wiele więcej. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie przywrócić porządek nawet w najbardziej zabrudzonych wnętrzach.

Korzystając z oferty naszej firmy sprzątającej, klient otrzymuje gwarancję najwyższej jakości usług, terminowość oraz rzetelność. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy dbają o każdy szczegół i zawsze dostosowują się do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się na własne oczy, jak profesjonalne sprzątanie może odmienić wygląd i atmosferę każdego wnętrza.

Artykuły

Sprzątanie po remontach w ofercie firmy Miotełka & Szufelka
Sprzątanie po remontach w ofercie firmy Miotełka & Szufelka
Firma Miotełka & Szufelka oferuje kompleksowe sprzątanie poremontowe. Na czym ono polega i kiedy warto z niego skorzystać? Kliknij link i sprawdź szczegóły.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi sprzątające - Miotełka & Szufelka

Usługi sprzątające - Miotełka & Szufelka, Chorzów

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi sprzątające - Miotełka & Szufelka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.