Usługi spawalnicze na najwyższym poziomie
Usługi spawalnicze na najwyższym poziomie, Usługi spawalnicze Spawanie metodami Tig i Mig Mariusz Żebrowski, Nowy Dwór Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5311137034
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma MotoWeldMar powstała w 2018 roku, a jej właścicielem jest Andrzej Żebrowski. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności są usługi spawalnicze. W firmie MotoWeldMar stosujemy metody TIG i MIG. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, który pochodzi od znanych i cenionych producentów. Pracownicy mogą pochwalić się ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem w zawodzie. Charakteryzują się profesjonalnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Są sumienni i obowiązkowi.

Zajmujemy się produkcją konstrukcji ze stali czarnej i nierdzewnej. Wykonywane przez nas konstrukcje to najwyższa jakość. Są solidne, dzięki czemu będą służyć przez długie lata. Ponadto są estetyczne i dobrze się prezentują.

Wykonujemy:
  • schody,
  • balustrady,
  • poręcze,
  • barierki.
Oferta obejmuje meble stalowe, które świetnie sprawdzają się jako wyposażenie kuchni restauracyjnych. Możemy zaproponować stoły, zlewozmywaki i okapy. Wykonywane przez nas meble są łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na uszkodzenia i zmiany temperatur.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Usługi spawalnicze Spawanie metodami Tig i Mig Mariusz Żebrowski

Usługi spawalnicze Spawanie metodami Tig i Mig Mariusz Żebrowski, Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi spawalnicze Spawanie metodami Tig i Mig Mariusz Żebrowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.