Usługi pogrzebowe
Usługi pogrzebowe, Usługi Pogrzebowe Bartosiński, Biała Rawska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8351083955
REGON: 750750246
Rok założenia:
2022

O firmie

Firma, której właścicielem jest Grzegorz Bartosiński, oferuje profesjonalne usługi pogrzebowe. Zakład istnieje na rynku od 2011 roku, a jego siedziba mieści się w Białej Rawskiej, na terenie województwa łódzkiego.


Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Pożegnanie bliskiej osoby jest trudnym czasem dla rodziny i przyjaciół, dlatego tez w tym czasie nasz zakład pogrzebowy dopełnia wszystkich formalności, organizuje transport zwłok, a także zajmuje się innymi sprawami związanymi z przygotowaniem pochówku. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, którymi transportowany jest zmarły.

W ofercie zakładu znajdą Państwo między innymi:
  • trumny,
  • urny,
  • krzyże,
  • klepsydry,
  • tablice na trumienne.
Nasz zakład pogrzebowy zapewnia pełną organizację pochówków .W imieniu rodziny zmarłego załatwia wszystkie formalności pogrzebowe w urzędach i instytucjach, dba także o stosowną oprawę muzyczną ceremonii. Wykwalifikowana kadra pracownicza wyręczy rodzinę i bliskich ograniczając ich obowiązki związane z ceremonią do minimum.

Co więcej, proponujemy Klientom wysokojakościowe nagrobki i pomniki. Uzupełnieniem szerokiej oferty są usługi florystyczne, a w tym przygotowanie wieńców pogrzebowych, wiązanek oraz bukietów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba firmy Grzegorza Bartosińskiego mieści się w Białej Rawskiej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Pogrzebowe Bartosiński

Usługi Pogrzebowe Bartosiński, Biała Rawska

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Pogrzebowe Bartosiński