Oferujemy wynajem podnośnika koszowego
Oferujemy wynajem podnośnika koszowego, Usługi Podnośnikiem Koszowym, Wycinka Drzew Ernest Gamrat, Ostróda

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441662225
REGON: 521709382
Rok założenia:
2022

O firmie

Prowadzimy firmę oferującą usługi podnośnikiem koszowym i wycinkę drzew, której siedziba znajduje się w Ostródzie, w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielem firmy jest Ernest Gamrat.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach na wysokości, które realizujemy przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu. Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wszelkie prace wykonujemy profesjonalnie, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa. W zakres naszych usług wchodzi wynajem podnośnika koszowego na konkurencyjnych warunkach. Oferujemy Państwu takie prace jak:
  • usługi podnośnikiem koszowym,
  • usługi zwyżką,
  • wycinka drzew.
Zajmujemy się wycinką drzew, również z miejsc z utrudnionym dostępem, oferujemy cięcia pielęgnacyjne. W ramach naszych usług zajmiemy się też czyszczeniem rynien z podnośnika. Wykonamy dla Państwa wszelkie niezbędne prace na wysokości. Przy pomocy podnośnika wykonać można naprawy dachów i montaż dachu, naprawy elewacji, montaż reklam, mycie elewacji i czyszczenie elewacji oraz odśnieżanie dachów i usuwanie sopli. Podnośnik ułatwia też czyszczenie okien oraz elementów szklanych na wysokości.

Gwarantujemy profesjonalną realizację zleceń i konkurencyjne warunki współpracy. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Ostródzie.

Artykuły

 Kiedy warto wynająć podnośnik koszowy od firmy Ernesta Gamrat
Kiedy warto wynająć podnośnik koszowy od firmy Ernesta Gamrat
Frima Ernesta Gamrat zajmuje się wynajmem podnośników koszowych. Kto może wykonywać prace wysokościowe i gdzie wykorzystuje się podnośniki? Sprawdźcie!

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Podnośnikiem Koszowym, Wycinka Drzew Ernest Gamrat

Usługi Podnośnikiem Koszowym, Wycinka Drzew Ernest Gamrat, Ostróda

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Podnośnikiem Koszowym, Wycinka Drzew Ernest Gamrat