Ogrody Twoich marzeń
Ogrody Twoich marzeń, Usługi Ogrodnicze Łukasz Dobrzelecki, Grudziądz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8911557266
REGON: 369752524
Rok założenia:
2018

O firmie

Łukasz Dobrzelecki to właściciel firmy z Grudziądza, w województwie kujawsko-pomorskim. Jest ogrodnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje szeroki zakres usług ogrodniczych dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Jego firma działa w branży od 2011 roku.

Oferta

Ogrodnictwo to dziedzina, która wymaga doświadczenia. Każda pora roku niesie ze sobą nowe wyzwania, a tylko doświadczony ogrodnik, taki jak Łukasz Dobrzelecki, wie co konkretnie trzeba robić żeby tereny zielone pięknie wyglądały. Właściciel firmy oferuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Posiada niezbędne narzędzia i urządzenia, takie jak glebogryzarka, wertykulator, kosiarka oraz drobny sprzęt w rodzaju łopat i nożyc. Wszystkie te przyrządy sprawiają, że podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań związanych z zakładaniem i pielęgnacją ogrodów oraz innych terenów zielonych. Oczywiście wszystkie prace muszą być poprzedzone planowaniem, dlatego Łukasz Dobrzelecki projektuje ogrody w różnych stylach, np. skalniaki. Projekty wykonywane przez właściciela firmy można podzielić na koncepcyjne i wykonawcze. Dzięki temu możliwe jest nadanie każdemu ogrodowi odpowiedniego charakteru. Odpowiednie dobranie roślin, ukształtowanie terenu i dopasowanie elementów architektury sprawia, że tereny zielone zakładane przez ogrodnika wyróżniają się spośród innych.

Usługi którymi zajmuje się Łukasz Dobrzelecki to m. in.:
  • przycinanie drzew i krzewów
  • formowanie krzewów
  • inwentaryzacja zieleni
  • nasadzenie roślin
  • zakładanie rabat
  • przycinanie żywopłotów
  • koszenie trawy
  • zakładanie
  • grabienie liści
Oczywiście ogrodnik zakłada trawniki z rolki i siane oraz zajmuje się odchwaszczaniem i nawożeniem. Nie ma również problemu z zakładaniem murków oporowych i oczek wodnych. Dba także o odpowiednie nawodnienie roślin.

Więcej informacji dotyczących firmy ogrodniczej można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.


Artykuły

Zakładanie ogrodu według własnego projektu – jakie czynności powinniśmy wziąć pod uwagę?
Zakładanie ogrodu według własnego projektu – jakie czynności powinniśmy wziąć pod uwagę?
Zakładanie ogrodu to nie tylko sadzenie roślin. Najpierw trzeba odpowiednio go przygotować, a następnie wdrożyć właściwy program pielęgnacji. Jak to zrobić?

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Ogrodnicze Łukasz Dobrzelecki

Usługi Ogrodnicze Łukasz Dobrzelecki, Grudziądz

Słowa kluczowe

Opinie (11)

Opinie o firmie Usługi Ogrodnicze Łukasz Dobrzelecki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartek
Bartek
5.0
28.09.2020
Widać, że to fachowiec. Ma dużo narzędzi, które są potrzebne do prac ogrodowych. Nie ma więc problemu z przycinaniem gałęzi, koszeniem trawy i innymi pracami ogrodniczymi. Od lat korzystam z jego pomocy.
Mariola
Mariola
5.0
09.07.2020
Ogrodnik z dużym doświadczeniem. Wie jak poprawnie sadzić rośliny, formować krzewy i skutecznie usuwać chwasty. Cieszę się, że trafiłam na jego ofertę.
Marcin
Marcin
5.0
10.05.2020
Bardzo mi zależało na tym, żeby piękny trawnik otaczał mój dom. Sam się na tym nie znam, dlatego wynająłem fachowca. Łukasz Dobrzelecki założył trawnik z rolki i pokazał mi ja go pielęgnować. Teraz mam najładniejszy trawnik w okolicy!
Kamil
Kamil
5.0
12.03.2020
Nie mam już siły na koszenie trawy, ale na szczęście są takie firmy jak ta. Zlecam właścicielowi pielęgnację trawnika i nie muszę się już martwić. Trawa jest idealnie gładka!
Sebastian
Sebastian
5.0
13.01.2020
Kompleksowa oferta! Ogrodnik zajmuje się zarówno starymi ogrodami, jak i nowymi. Mój ogród doprowadził do idealnego stanu!
Filip
Filip
5.0
26.11.2019
Przez cały rok korzystam z usług Pana Łukasz. Wiosną zajmuje się sadzeniem roślin, latem dba o trawnik, a jesienią usuwa liście i przygotowuje ogród do zimy.
Ewelina
Ewelina
5.0
28.09.2019
Dobry ogrodnik. Zna się doskonale na swoim fachu. Szczególnie podoba mi się, że umie formować krzewy i drzewa. Pięknie wyglądają.
Ala
Ala
5.0
27.07.2019
Pan Łukasz dba o nasz ogród już od wielu lat. Dzięki temu nie mamy chwastów, a jesienią liście nie zaśmiecają trawnika.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
30.05.2019
Z czystym sumieniem polecam firmę Łukasza Dobrzeleckiego. Wykonał on dla mnie projekt ogrodu i zajął się zrealizowaniem planu. Teraz mam ogród, który mi wszyscy zazdroszczą!
Maciej
Maciej
5.0
13.03.2019
Jestem bardzo zadowolony z usług, które wykonał pan Łukasz. Świetnie się zna na ogrodnictwie. Mój ogród nigdy tak dobrze nie wyglądał.
Anita
Anita
5.0
29.01.2019
Polecam usługi tego pana. Bardzo doby ogrodnik, a ceny ma konkurencyjne.