Ogrody Twoich marzeń
Ogrody Twoich marzeń, Usługi Ogrodnicze Łukasz Dobrzelecki, Grudziądz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8911557266
REGON: 369752524
Rok założenia:
2018

O firmie

Łukasz Dobrzelecki to właściciel firmy z Grudziądza, w województwie kujawsko-pomorskim. Jest ogrodnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje szeroki zakres usług ogrodniczych dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Jego firma działa w branży od 2011 roku.

Oferta

Ogrodnictwo to dziedzina, która wymaga doświadczenia. Każda pora roku niesie ze sobą nowe wyzwania, a tylko doświadczony ogrodnik, taki jak Łukasz Dobrzelecki, wie co konkretnie trzeba robić żeby tereny zielone pięknie wyglądały. Właściciel firmy oferuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Posiada niezbędne narzędzia i urządzenia, takie jak glebogryzarka, wertykulator, kosiarka oraz drobny sprzęt w rodzaju łopat i nożyc. Wszystkie te przyrządy sprawiają, że podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań związanych z zakładaniem i pielęgnacją ogrodów oraz innych terenów zielonych. Oczywiście wszystkie prace muszą być poprzedzone planowaniem, dlatego Łukasz Dobrzelecki projektuje ogrody w różnych stylach, np. skalniaki. Projekty wykonywane przez właściciela firmy można podzielić na koncepcyjne i wykonawcze. Dzięki temu możliwe jest nadanie każdemu ogrodowi odpowiedniego charakteru. Odpowiednie dobranie roślin, ukształtowanie terenu i dopasowanie elementów architektury sprawia, że tereny zielone zakładane przez ogrodnika wyróżniają się spośród innych.

Usługi którymi zajmuje się Łukasz Dobrzelecki to m. in.:
  • przycinanie drzew i krzewów
  • formowanie krzewów
  • inwentaryzacja zieleni
  • nasadzenie roślin
  • zakładanie rabat
  • przycinanie żywopłotów
  • koszenie trawy
  • zakładanie
  • grabienie liści
Oczywiście ogrodnik zakłada trawniki z rolki i siane oraz zajmuje się odchwaszczaniem i nawożeniem. Nie ma również problemu z zakładaniem murków oporowych i oczek wodnych. Dba także o odpowiednie nawodnienie roślin.

Więcej informacji dotyczących firmy ogrodniczej można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.


Artykuły

Zakładanie ogrodu według własnego projektu – jakie czynności powinniśmy wziąć pod uwagę?
Zakładanie ogrodu według własnego projektu – jakie czynności powinniśmy wziąć pod uwagę?
Zakładanie ogrodu to nie tylko sadzenie roślin. Najpierw trzeba odpowiednio go przygotować, a następnie wdrożyć właściwy program pielęgnacji. Jak to zrobić?

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Ogrodnicze Łukasz Dobrzelecki

Usługi Ogrodnicze Łukasz Dobrzelecki, Grudziądz

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Usługi Ogrodnicze Łukasz Dobrzelecki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5.0
13.03.2019
Jestem bardzo zadowolony z usług, które wykonał pan Łukasz. Świetnie się zna na ogrodnictwie. Mój ogród nigdy tak dobrze nie wyglądał.
Anita
Anita
5.0
29.01.2019
Polecam usługi tego pana. Bardzo doby ogrodnik, a ceny ma konkurencyjne.