Precyzyjne świadczenie usług rachunkowych
Precyzyjne świadczenie usług rachunkowych, Usługi księgowe Dorota Balicka, Tarnów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8731181003
REGON: 364353245
Rok założenia:
2016

O firmie

Dorota Balicka jest właścicielką biura rachunkowego, które zlokalizowane zostało w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego. Głównym profilem działalności firmy jest świadczenie usług księgowych oraz rachunkowych.

Oferta

Usługi rachunkowe to branża, w której nade wszystko liczy się dokładność oraz skrupulatność. To wszystko zapewnia biuro Doroty Balickiej, która gwarantuje wysoką jakość realizacji zleceń. Dodatkowym atutem jest także znajomość wszelkich obowiązujących przepisów prawnych, które pracownicy firmy ciągle analizują i badają.

Oferta biura rachunkowego, to między innymi:
  • doradztwo księgowe,
  • prowadzenie ewidencji,
  • obsługa rachunkowa,
  • reprezentacja podatników w urzędach,
  • pomoc księgowa.
Poza tym firma świadczy prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, a także zapewnia obsługę księgową zarówno przedsiębiorstw, jak i Klientów indywidualnych. Pracownicy biura zajmują się także sporządzeniem wszelkiego rodzaju sprawozdań oraz zapewniają pomoc w odzyskiwaniu długów.

Dorota Balicka
zatrudnia w swojej firmie jedynie doświadczone osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, które ciągle starają się poszerzać swoje kompetencje oraz nabywać coraz to nowsze umiejętności. Potrafią dokładnie doradzić i w odpowiedni sposób wytłumaczyć wszelkie niejasne zagadnienia. Gwarancja atrakcyjnych cen i bezwzględnego wywiązywania się z terminów realizacji.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z biurem rachunkowym z Tarnowa i zachęcamy do podjęcia współpracy.

Artykuły

Zmiany podatkowe 2019/2020
Zmiany podatkowe 2019/2020
Zmiany podatkowe, które weszły w 2019 roku objęły swym zasięgiem ponad połowę pracujących rodaków i znacząco wpłynęły na sposób rozliczania podatku dochodowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi księgowe Dorota Balicka

Usługi księgowe Dorota Balicka, Tarnów

Opinie (2)

Opinie o firmie Usługi księgowe Dorota Balicka

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
4.0
13.03.2020
Naprawdę solidna firma. Korzystałem z ich usług już nie raz i zawsze spełniano moje oczekiwania. Potrafią wszystko precyzyjnie obliczyć i oferują atrakcyjne ceny.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
27.01.2020
Serdecznie polecam usługi tego biura księgowego. Są doświadczeni w swojej branży i dokładnie wiedzą co robią. Skrupulatnie wywiązują się ze zleconych zadań.