Inspekcja kanałów kanalizacyjnych i przewodów wentylacyjno-kominowych
Inspekcja kanałów kanalizacyjnych i przewodów wentylacyjno-kominowych, Usługi Kamerą Inspekcyjną INSPEKT Marcin Bąbel, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1133098926
Rok założenia:
2023

O firmie

Firma INSPEKT znajduje się w Warszawie, w województwie mazowieckim. Od 2023 roku świadczymy usługi kamerą inspekcyjną.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Warszawska firma INSPEKT specjalizuje się w realizacji usług kamerą Wohler VIS 700 HD. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak ostry obraz w jakości HD, sterowanie za pomocą joysticka czy motorowo sterowany focus, jesteśmy w stanie sprawnie i precyzyjnie przeprowadzać inspekcję rur kanalizacyjnych, kanałów spalinowych i wentylacyjnych.

Fachowo wykonujemy inspekcję kanalizacji. Skutecznie wykrywamy rozmaite awarie, takie jak pęknięcia, zatory, korozję, nierówności lub uszkodzenia rur. Podczas inspekcji nagrywamy materiał wideo, który pozwala nam na udokumentowanie stanu rur oraz wykrytych problemów.

Analiza miejsc usterki i inspekcja:
 • rur kanalizacyjnych Ø 70mm i większych
 • przyłączy domowych do Ø 200mm
 • instalacji spalinowych już od Ø 56mm i większych
 • kanałów wentylacyjnych
 • podwieszanych sufitów, pustych przestrzeni, szachtów
 • maszyn przemysłowych/urządzeń mechanicznych
W naszej ofercie znajdziecie kamerowanie przewodów kominowych. Kamerowanie pozwala nam na identyfikację pęknięć, wstrząsów, ubytków materiału czy innych uszkodzeń przewodu kominowego, które mogłyby prowadzić do wycieku spalin, nieszczelności lub innych problemów. Inspekcje i przeglądy kominów wykonujemy w domach jednorodzinnych.

Oferujemy również inspekcję kanałów oraz przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz przeglądy i sprawdzanie szczelności instalacji gazowych w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i inny budynkach.

Ponadto zapewniamy pomoc w podłączaniu kuchenek gazowych i wykonywaniu instalacji gazowych.

Potrzebujecie fachowej pomocy w wykrywaniu uszkodzeń lub zapchań przewodów wentylacyjno-kominowych? A może musicie wykonać okresową kontrolę szczelności instalacji gazowej? Skontaktujcie się z nami!

Artykuły

Usługi kamerą inspekcyjną oferowane przez firmę Inspekt – sprawne i precyzyjne badanie rur i kanałów
Usługi kamerą inspekcyjną oferowane przez firmę Inspekt – sprawne i precyzyjne badanie rur i kanałów
Firma Inspekt specjalizuje się w profesjonalnych usługach inspekcji kanalizacyjnej za pomocą kamer inspekcyjnych. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać jej usługi?

Kontakt

Kontakt Usługi Kamerą Inspekcyjną INSPEKT Marcin Bąbel

Usługi Kamerą Inspekcyjną INSPEKT Marcin Bąbel, Warszawa

Aktualności

 • usługi kamerą inspekcyjną

  26.11.2023

  Firma INSPEKT z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w kamerowaniu przewodów kominowych z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest w stanie zidentyfikować wszelkie potencjalne wady lub uszkodzenia w obrębie komina. Proces inspekcji jest przeprowadzany z najwyższą wydajnością i szybkością, zapewniając klientom błyskawiczną i niezawodną obsługę.

 • inspekcja kanalizacji

  30.09.2023

  INSPEKT, renomowana firma z siedzibą w stolicy Polski, oferuje bardzo korzystną usługę inspekcji kanalizacji przy użyciu zaawansowanej technologii kamer. Zespół wykwalifikowanych specjalistów jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia im przeprowadzanie skrupulatnych i dokładnych inspekcji. Ta usługa odgrywa ważną rolę w wykrywaniu wszelkich możliwych problemów w systemie, ułatwiając wdrażanie terminowych i skutecznych rozwiązań.

 • usługi kamerą inspekcyjną

  19.07.2023

  Kamera inspekcyjna Wohler VIS 700 HD to bardzo skuteczne narzędzie, które umożliwia przeprowadzanie inspekcji w trudno dostępnych miejscach. Firma INSPEKT z siedzibą w Warszawie oferuje kompleksowe usługi z wykorzystaniem tej kamery. Doskonale nadaje się ona do badania wnętrz rur i kanałów. Dzięki jej wyjątkowym możliwościom można łatwo uzyskać dostęp do trudno dostępnych miejsc i przeprowadzić ich inspekcję. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Kamerą Inspekcyjną INSPEKT Marcin Bąbel


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.