Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5311402967
REGON: 366694192
Rok założenia:
2017

O firmie

Paweł Pietroń od 2017 roku prowadzi firmę zajmującą się projektowaniem i montażem instalacji hydraulicznych oraz grzewczych. Działalność zarejestrowana jest w Jesionce, w województwie mazowieckim.

Oferta

Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Firma oferuje kompleksowe usługi wykonane przez wysokiej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem branżowym. Zajmuje się zarówno projektowaniem, montażem, jak i naprawą niesprawnych instalacji. Zakres usług świadczonych przez firmę obejmuje:
  • instalacje wodne,
  • instalacje kanalizacyjne,
  • instalacje centralnego ogrzewania.
W ich ramach wykonywane są takie zadania jak montaż, wymiana i naprawa: zaworów, baterii zlewów, bojlerów. Firma wykona biały montaż elementów ceramicznych, zajmie się podłączeniem takich urządzeń AGD jak pralki i zmywarki oraz zamontuje i wymieni wodomierz.

Świadczy również inne usługi hydrauliczne. Wykona następujące zadania: naprawa cieknącego kranu, udrożnienie i uszczelnienie odpływu kanalizacji, naprawa i wymiana spłuczek czy syfonu, wymiana uszczelek.

Dodatkowo zajmuje się montażem i wymianą pieców centralnego ogrzewania. Specjalizuje się również w montażu instalacji ogrzewania podłogowego.

Firma z Jesionki zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty i prosi o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Kontakt Usługi Hydrauliczne I Ogólnobudowlane Paweł Pietroń

Usługi Hydrauliczne I Ogólnobudowlane Paweł Pietroń, Jesionka

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Hydrauliczne I Ogólnobudowlane Paweł Pietroń