Kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne
Kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne, Usługi geodezyjno-kartograficzne Andrzej Konior, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5471077878
REGON: 070315752
Rok założenia:
1991

O firmie

Nazywam się Andrzej Konior i prowadzę firmę, która świadczy kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne. Siedziba zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 1991 roku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Posiadamy szesnastoletnie doświadczenie w branży geodezyjnej, w której świadczymy kompleksowe usługi. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych i mniejszych firm. Poradzimy sobie z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym zleceniem.

Zakres naszych działań obejmuje:
  • sporządzanie dokumentacji geodezyjnych,
  • doradztwo geodezyjno-prawne,
  • doradztwo techniczne,
  • rozgraniczanie nieruchomości,
  • podziały działek.
Ponadto zajmujemy się wykonywaniem pomiarów inwentaryzacyjnych, wytyczaniem budynków i sieci uzbrojenia terenu, a także wykonywaniem map do celów projektowych. Nasi klienci mogą też liczyć na doradztwo inżynierskie.

Pracujemy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, który umożliwia nam przeprowadzanie dokładnych pomiarów geodezyjnych. Do naszych obowiązków należy też wykonywanie pomiarów odkształceń i przemieszczeń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne w tym zawodzie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Sporządzamy różnego rodzaju mapy cyfrowe, numeryczne, a także ekspertyzy techniczne.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wszystkie prace wykonujemy według wcześniej określonego planu. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. W razie potrzeby odpowiemy na Państwa wszystkie pytania. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu klientów z Bielska-Białej i okolic.

Artykuły

Usługi geodezyjne związane z nieruchomościami
Usługi geodezyjne związane z nieruchomościami
W wielu sytuacjach konieczne jest wykonanie usług geodezyjnych na konkretnej nieruchomości. To m.in. podział działki, jej scalenie czy ustalenie granic.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi geodezyjno-kartograficzne Andrzej Konior

Usługi geodezyjno-kartograficzne Andrzej Konior, Bielsko-Biała

Opinie (5)

Opinie o firmie Usługi geodezyjno-kartograficzne Andrzej Konior

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Wiktoria
Wiktoria
4.0
13.11.2019
To jedna z lepszych firm geodezyjnych, z jaką miałam przyjemność współpracować. Zajmowali się dla mnie podziałem działki, wszystko przebiegło sprawnie i w terminie. Polecam i na pewno skorzystam z ich usług ponownie.
Jarosław
Jarosław
5.0
03.09.2019
Terminowa i profesjonalna obsługa geodezyjna. Od kilku lat korzystam z ich doradztwa geodezyjno-prawnego i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Polecam.
Barbara
Barbara
5.0
19.07.2019
Nie znam lepszej firmy geodezyjnej w okolicy! Szybko wykonali dla mnie mapki do celów projektowych zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Polecam!
Rafał
Rafał
5.0
26.05.2019
To profesjonalna firma geodezyjna. Pracują u nich specjaliści w swoim fachu i to widać. Zleciłem im wykonanie podziału nieruchomości, cała procedura przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam.
Oskar
Oskar
5.0
21.03.2019
To firma godna polecenia. Świadczyli dla mnie usługi związane z pomiarami inwentaryzacyjnymi. Prace zostały wykonane ze starannością i w wyznaczonym terminie. Na pewno w przyszłości skorzystam z ich usług ponownie.