Wykonujemy dokładne pomiary geodezyjne w terenie
Wykonujemy dokładne pomiary geodezyjne w terenie, Usługi geodezyjne i kartograficzne Przemysław Padoł, Ostrowiec Świętokrzyski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8732684516
REGON: 260242552
Rok założenia:
2008

O firmie

Firma, którą prowadzi Przemysław Padoł znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych i kartograficznych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obsługa geodezyjna inwestycji. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Zajmujemy się wykonawstwem map do celów projektowych, inwentaryzacją budynków i przyłączy, podziałem działki oraz udzielaniem porad w zakresie geodezji. Co więcej, świadczymy usługi projektowania i wykonywania pomiarów geodezyjnych, w tym pomiarów związanych z ewidencją gruntu oraz dokonywania obliczeń geodezyjnych.

Ponadto sporządzamy i przetwarzamy dokumentację geodezyjną lub sporządzamy zdjęcia oraz pomiary, jak również opracowania fotogrametryczne czy grawimetryczne.

Naszymi pracownikami są wysoko wykwalifikowani geodeci. Każdy z nich dysponuje odpowiednią wiedzą oraz szeregiem umiejętności. Zlecenia, które zostały nam powierzone, realizowane są w wyznaczonym terminie w profesjonalny sposób. Posługujemy się specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem, przyczyniającym się do niezwykle precyzyjnych pomiarów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi zawsze stoją na najwyższym poziomie.

Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie, zawsze mając na uwadze satysfakcję klientów. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic.

Artykuły

Jakie czynności wchodzą w zakres geodezyjnej obsługi budowy?
Jakie czynności wchodzą w zakres geodezyjnej obsługi budowy?
W ramach obsługi budowy uprawniony geodeta jest w stanie zająć się wieloma czynnościami, w tym tyczeniem elementów projektu czy inwentaryzacją wysokościową.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi geodezyjne i kartograficzne Przemysław Padoł

Usługi geodezyjne i kartograficzne Przemysław Padoł, Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie (4)

Opinie o firmie Usługi geodezyjne i kartograficzne Przemysław Padoł

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ernest
Ernest
5.0
12.07.2019
Bardzo fajna firma. Pracownicy wykonali dokładne pomiary geodezyjne na mojej działce. Polecam.
Michał
Michał
5.0
26.05.2019
Jestem zadowolony z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Mają ogromną wiedzę i świetny sprzęt.
Elka
Elka
5.0
18.03.2019
Współpraca z firmą pana Przemysława Padoła przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Piotrek
Piotrek
5.0
13.01.2019
Świetna firma geodezyjna. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.