Fotografia to nasza pasja
Fotografia to nasza pasja, Usługi Foto-Video Zbigniew Moryc, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9591041069
REGON: 260376962
Rok założenia:
2016

O firmie

Od 2016 roku, jako zespół Foto-Video Emes pod kierownictwem Zbigniewa Moryca, świadczymy usługi fotograficzne i filmowe z siedzibą w Kielcach.

Oferta

Szczególnie bliska naszym sercom jest fotografia ślubna, w ramach której towarzyszymy Parom Młodym od momentu przygotowań, przez ceremonię zaślubin, aż po ostateczne przyjęcie weselne. Plenerowe sesje zdjęciowe dopełniają naszą ofertę, tworząc unikalne pamiątki z tego wyjątkowego dnia.

Oczywiście, nasze usługi nie ograniczają się tylko do ślubów. Jesteśmy zawsze gotowi, aby uchwycić istotne momenty podczas innych uroczystości rodzinnych, takich jak chrzciny czy komunie. Wykonujemy profesjonalne sesje portretowe, rodzinne, a także zdjęcia do dokumentów.

Dodatkowo mamy możliwość wywoływania zdjęć z różnorodnych nośników, a także realizacji zamówień na zdjęcia wielkoformatowe. W naszym sklepie przy studiu znajdą Państwo atrakcyjne gadżety ze zdjęciami, takie jak kubki czy foto-książki, a także możliwość drukowania zdjęć na płótnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty!

Artykuły

Profesjonalne foto usługi w ofercie Foto-Video Emes
Profesjonalne foto usługi w ofercie Foto-Video Emes
Ślub, komunię i każdą inną uroczystość warto upamiętnić. Foto-Video Emes wykona dla Ciebie piękne zdjęcia, zorganizuje sesje. Poznaj ofertę tego foto studia.

Kontakt

Kontakt Usługi Foto-Video Zbigniew Moryc

Usługi Foto-Video Zbigniew Moryc, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Foto-Video Zbigniew Moryc


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.