Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, Usługi Finansowe Kinga Jakubowska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5451730134

O firmie

Usługi Finansowe Kinga Jakubowska istnieje na rynku od 2024 roku i działa w branży finansowanie, kredyty, lokaty. Dzięki zdobytemu przeze mnie doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonam powierzone zadania. Działam na terenie województwa mazowieckiego, z siedzibą w mieście Warszawa. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Oferta

Korzystanie z moich usług to inwestycja w przyszłość. Pomagam zrozumieć skomplikowany świat finansów, udzielając porad związanych z pozyskiwaniem finansowania, ubezpieczeniami czy obrotem nieruchomościami. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu klienci unikają błędów i podejmują korzystne decyzje. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważne są stabilizacja finansowa oraz bezpieczeństwo. Dlatego do każdej potrzeby i problemu moich klientów podchodzę z pełnym zaangażowaniem.

Pomagam dobrać ubezpieczenia. Moja oferta w tym zakresie obejmuje:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC,
  • ubezpieczenia nieruchomości,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia rolnicze,
  • ubezpieczenia NW,
  • pakiety zdrowotne,
  • ubezpieczenia firmowe.
Oferuję również doradztwo kredytowe. Zapewniam wsparcie w uzyskiwaniu korzystnego finansowania celów prywatnych, jak i biznesowych. Pośredniczę w zawieraniu umów kredytów hipotecznych czy konsolidacyjnych. Proponuję też leasingi samochodowe. Mam możliwość wynegocjowania atrakcyjnych warunków kredytowania.

Dodatkowo zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Chętnie pomogę Państwu w sprzedaży czy zakupie obiektów budowlanych, lokali, jak również działek.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Artykuły

Ubezpieczenia od Usługi Finansowe Kinga Jakubowska - kompleksowa ochrona w różnych dziedzinach życia
Ubezpieczenia od Usługi Finansowe Kinga Jakubowska - kompleksowa ochrona w różnych dziedzinach życia
Odkryj Usługi Finansowe K. Jakubowska: ubezpieczenia komunikacyjne, rolne, na życie i turystyczne. Zapewnij kompleksowe zabezpieczenie dla siebie i rodziny.

Kontakt

Kontakt Usługi Finansowe Kinga Jakubowska

Usługi Finansowe Kinga Jakubowska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Finansowe Kinga Jakubowska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.