Montaż instalacji elektrycznych w mieszkaniach i obiektach przemysłowych
Montaż instalacji elektrycznych w mieszkaniach i obiektach przemysłowych, Usługi Elektryczne Tomasz Koryciak, Oleśnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9111948333
REGON: 383604362
Rok założenia:
2019

O firmie

Tomasz Koryciak jest właścicielem firmy, która świadczy usługi elektryczne. Nasza siedziba znajduje się w Oleśnicy, w województwie dolnośląskim. Działamy od 2019 roku.

Oferta

Nasza firma składa się jedynie z uprawnionych elektryków, którzy oferują montaż instalacji elektrycznych w mieszkaniach, ale także w obiektach przemysłowych.

Podczas remontowania lub wykańczania domu należy uważnie zaprojektować instalacje elektryczne, które pozwolą mieszkańcom korzystać ze sprzętów RTV i AGD w bezpieczny sposób. W tym celu nasza firma korzysta jedynie z atestowanych akcesoriów montażowych i zabezpiecza instalacje przed porażeniem, spięciem lub wyładowaniami atmosferycznymi. Zawsze bierzemy pod uwagę projekt całego mieszkania, a przewody układamy w taki sposób, aby w razie kolejnego remontu, można było łatwo zmodernizować lub rozbudować sieć. Montujemy więc kable, bezpieczniki, rozdzielnie i osprzęt, albo wymieniamy oraz dokonujemy przeróbek instalacji, łącznie z przesunięciem gniazdek i wyłączników.

Oprócz tego do naszych usług należy także;
  • pomiary instalacji elektrycznych,
  • pomiary poboru prądu,
  • montaż instalacji odgromowych,
  • montaż instalacji alarmowych,
  • montaż domofonów,
  • montaż instalacji antenowych.
Nasza kadra obsługuje także instalacje niskoprądowe, do których należą właśnie alarmy, domofony lub monitoring. Pomożemy zaprojektować systemy bezpieczeństwa i wykonamy montaż, który będzie jak najmniej inwazyjny dla całego obiektu.

Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest także serwis instalacji elektrycznych i usuwanie problemów z dostawą prądu lub niebezpiecznym i przestarzałym osprzętem elektrycznym.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Oleśnicy.

Artykuły

Czym są instalacje elektryczne bezpuszkowe? Zdradzają elektrycy firmy Tomasza Koryciaka
Czym są instalacje elektryczne bezpuszkowe? Zdradzają elektrycy firmy Tomasza Koryciaka
Firma usług elektrycznych Tomasza Koryciaka oferuje tworzenie instalacji bezpuszkowych. Czym one są i gdzie znalazły zastosowanie? Kliknij link i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Elektryczne Tomasz Koryciak

Usługi Elektryczne Tomasz Koryciak, Oleśnica

Opinie (2)

Opinie o firmie Usługi Elektryczne Tomasz Koryciak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patryk
Patryk
5.0
20.01.2022
Warto zlecić właśnie im modernizację elektryki w domu. Doskonale znają się na układaniu przewodów i przede wszystkim wiedzą jak bezpiecznie podłączyć każdy element instalacji. Gniazdka zostały przesunięte, a w kuchni mamy teraz dodatkowe źródło energii potrzebne do podłączenia nowej zmywarki.
Wojtowicz
Wojtowicz
5.0
12.11.2021
Pan Tomasz Koryciak to bardzo dobry elektryk, z którym umówiliśmy się na montaż wszystkich przewodów i rozdzielni potrzebnych w mieszkaniu. Na miejscu zjawił się w terminie i miał przy sobie niezbędne narzędzia. Montaż wykonał zgodnie z przygotowanym projektem, stosując wysokiej jakości materiały.