Wynajem samojezdnych dźwigów
Wynajem samojezdnych dźwigów , Usługi Dźwigowe s.c. J.Ciesiółka, N.Ciesiółka, Z.Ciesiółka, Grzepnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512904803
REGON: 320015927
Rok założenia:
1992

O firmie

Siedziba firmy Ciesiółka Usługi Dźwigowe znajduje się w Grzepnicy, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się pracami wysokościowymi. Prowadzi działalność od 1989 roku.


Oferta

Ciesiółka Usługi Dźwigowe to firma oferująca specjalistyczną pomoc w zakresie prac budowlanych i transportowych. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych operatorów maszyn oraz inwestuje w pojazdy. Posiada samojezdne żurawie takich marek jak Liebherr, Krupp, Grove i Coles. Są to pojazdy o udźwigu od 25 do 220 ton. Ponad 20 żurawi składających się na park maszynowy firmy wyposażonych jest w zawiesia łańcuchowe albo taśmowe. Dźwigi używane są m.in. podczas prac montażowych. Dzięki nim montowane są konstrukcje stalowe, drewniane oraz betonowe. Przykładem jest:
  • montaż kominów,
  • demontaż kominów,
  • montaż zbiorników,
  • demontaż zbiorników,
  • montaż suwnic,
  • demontaż suwnic,
  • montaż wież telefonii komórkowej,
  • demontaż wież telefonii komórkowej.
Ciesiółka Usługi Dźwigowe wykonuje też montaż urządzeń, kadłubów statków i innych elementów wielkogabarytowych. Żurawie sprawdzają się ponadto przy wodowaniu jachtów i barek oraz załadunku i rozładunku różnych konstrukcji.

Pełna oferta przygotowana przez Ciesiółka Usługi Dźwigowe znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.


Artykuły

Dźwig na budowie z firmą Usługi Dźwigowe ze Szczecina
Dźwig na budowie z firmą Usługi Dźwigowe ze Szczecina
W tym artykule znajdziesz informacje o wykorzystaniu dźwigów na palcu budowy i poza nim. Dowiesz się również, czym powinien wyróżniać się operator dźwigu.
 Usługi dźwigowe i doradztwo techniczne w Szczecinie - J.N.Z. Ciesiółka
Usługi dźwigowe i doradztwo techniczne w Szczecinie - J.N.Z. Ciesiółka
Dźwigi i żurawie dostępne w ofercie przedsiębiorstwa J.N.Z. Ciesiółka ze Szczecina znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Poznaj ofertę specjalistów!

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Dźwigowe s.c. J.Ciesiółka, N.Ciesiółka, Z.Ciesiółka

Usługi Dźwigowe s.c. J.Ciesiółka, N.Ciesiółka, Z.Ciesiółka, Grzepnica

Opinie (4)

Opinie o firmie Usługi Dźwigowe s.c. J.Ciesiółka, N.Ciesiółka, Z.Ciesiółka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
13.05.2022
Polecam firmę. Są najlepsi w usługach dźwigowych.
Maciej
Maciej
5.0
30.03.2022
Kompleksowe usługi dźwigowe.
Artur
Artur
5.0
17.01.2022
Sprawny załadunek i rozładunek elementów wielkogabarytowych. Można na Ciesiółka Usługi Dźwigowe polegać w każdej sytuacji.
Dominik
Dominik
4.0
03.11.2021
Ciesiółka Usługi Dźwigowe montuje konstrukcje stalowe i betonowe. Pracowałem z nimi na różnych budowach i polecam ich każdemu. Dotrzymują terminów, są dokładnie, a ich usługi nie są drogie.