Ubezpieczenie samochodu
Ubezpieczenie samochodu, Usługi Doradcze Paulina Pęczkowska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132603196
REGON: 142431425
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Nasza firma ma swoją siedzibę w Warszawie. Właścicielem jest Paulina Pęczkowska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Nazywam się Paulina Pęczkowska i jestem ekspertem finansowo-ubezpieczeniowym. Posiadam duże doświadczenie w tej kwestii. Działam na rynku już od kilkunastu lat. Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną. Charakteryzuję się doskonałą znajomością swojej profesji. Posiadam szeroką wiedzę i potrafię ją wykorzystywać w praktyce. Zajmuję się fachowym doradztwem ubezpieczeniowym.

Moja oferta zawiera:
  • ubezpieczenia komunikacyjne
  • ubezpieczenia majątkowe
  • ubezpieczenia na życie
  • ubezpieczenia OC
  • ubezpieczenia AC
  • ubezpieczenia rolne
  • ubezpieczenia samochodu
Jestem ekspertem do spraw finansowych. Oferuje doradztwo w zakresie kredytów, inwestycji i gromadzenia kapitału. Moją cechą charakterystyczną jest profesjonalizm. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i elastycznie. Dokonuje dokładnej analizy i wybieram najodpowiedniejsze rozwiązanie. Sprzedawane przeze mnie ubezpieczenia są tanie i korzystne.

Serdecznie zapraszam.

Artykuły

Jak zabezpieczyć swoją rodzinę? Podpowiadamy wybór ubezpieczeń
Jak zabezpieczyć swoją rodzinę? Podpowiadamy wybór ubezpieczeń
Warto zadbać o swoją rodzinę w sposób kompleksowy i zdecydować się na poszczególne, dodatkowe polisy ubezpieczeniowe rekomendowane przez specjalistów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Doradcze Paulina Pęczkowska

Usługi Doradcze Paulina Pęczkowska, Warszawa

Opinie (10)

Opinie o firmie Usługi Doradcze Paulina Pęczkowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kasjan
Kasjan
5.0
19.09.2020
W zeszłym roku postanowiłem skrozystać z usług Pauliny Pęczkowskiej. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie, bo nie miałem z nią wcześniej styczności. Okazało się, że moje obawy były całkowicie niepotrzebne.
Bernadeta
Bernadeta
5.0
21.07.2020
Pani Pęczkowska to bardzo inteligentna osoba. Może pochwalić się szeroką wiedzą i dobrą znajomością rynku ubezpieczeń. Polecam jej usługi
Aleks
Aleks
5.0
08.05.2020
Paulina Pęczkowska to doradca finansowy wysokiej klasy. Mało spotkałem w życiu osób, które znałyby się na tym tak dobrze jak ona. Propsy!
Kryspin
Kryspin
5.0
31.03.2020
Agent ubezpieczeniowy pierwsza klasa. Co tu dużo mówić
Wioletta
Wioletta
5.0
21.01.2020
Bardzo odpowiada mi oferta Pauliny Pęczkowskiej. Zasięgnęłam jej porad, kiedy brałam kredyt. Pęczkowska wykazała się szeroką wiedzą i znajomością rynku.
Wojciech
Wojciech
5.0
10.11.2019
Korzystałem z porad Pęczkowskiej. Doradzała mi w sprawach inwestycyjnych. Muszę powiedzieć, że bardzo mi zaimponowała. POlecam
Łuki
Łuki
5.0
13.09.2019
Bardzo dobrze znam tego agenta ubezpieczeniowego. Korzystałem z jej usług już dziesięć lat temu i mogę powiedzieć, że nigdy się na niej nie zawiodłem to prawdziwy eskpert.
Marek
Marek
5.0
30.07.2019
Spotkałem w swoim życiu wielu agentów ubezpieczeniowych. Niektórzy z nich byli naprawdę spoko, ale żadne nie umywa się do Pauliny Pęczkowskiej. Serdecznie ją polecam.
Janusz
Janusz
5.0
07.05.2019
Cieszę się, że trafiłem właśnie na tego agenta ubezpieczeniowego. Pęczkowska poświęca swoim pacjentom dużo czasu i dokładnie przygląda się każdemu przypadkowymi. Polecam
Bartosz
Bartosz
5.0
13.03.2019
Długo zastanawiałem się z żona do jakiego agenta ubezpieczeniowego uderzyć. Znajomy polecił nam panią Paulinę Pęczkowską. Poszliśmy za jego radą. Chociaż najpierw podchodziłem do tego sceptycznie, okazało się, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Super