Detektyw z wieloletnim doświadczeniem
Detektyw z wieloletnim doświadczeniem, Usługi Detektywistyczne, Prywatny Detektyw, Bogsal Bogusław Sałagan, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6461359937
REGON: 366511352
Rok założenia:
2017

O firmie

Nazywam się Bogusław Sałagan i jestem prywatnym detektywem. Wyróżnia mnie wieloletnia działalność w wydziałach operacyjnych oraz w świadczeniu usług detektywistycznych. Moje biuro Bogsal zlokalizowane jest w Katowicach, lecz działam na terenie południowej i zachodniej Polski. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Moje doświadczenie detektywistyczne opieram na wieloletniej pracy w wydziałach operacyjnych, w tym w Wydziale Kryminalnym Biura do Walki z Przestępczością Zorganizowaną KGP. Brałem udział w zwalczaniu wielu najgroźniejszych i najniebezpieczniejszych grup przestępczych w kraju. Jestem Podinspektorem Policji w stanie spoczynku jednak obecnie moja działalność skupia się na świadczeniu profesjonalnych usług detektywistycznych.

Moją działalność detektywistyczną poświadcza licencja detektywa wydana przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Posiadam także polisę ubezpieczeniową OC z tytułu wykonywania zawodu detektywa. Zajmuję się sprawdzaniem osób prywatnych, a moje usługi w tym zakresie to:
 • ustalanie tożsamości osoby,
 • ustalanie majątku osoby,
 • ustalanie dochodów osoby,
 • ustalanie miejsca pracy osoby,
 • weryfikowanie listów referencyjnych,
 • sprawdzanie zachowań dzieci,
 • sprawdzanie wierności partnera,
 • likwidacja podsłuchów.
Aktywnie współpracuję z renomowanymi kancelariami adwokackimi z Katowic i Tychów. Współpracowałem również z licznymi biurami detektywistycznymi.

W swojej pracy korzystam również z profesjonalnego sprzętu. Mam za sobą liczne szkolenia specjalistyczne zarówno w kraju, jak i zagranicą, w tym organizowane przez FBI, czy policje europejskie z Niemiec, Anglii i Francji.

Dodatkowo zajmuję się sprawdzaniem kandydatów na opiekuna dla dzieci. Pomagam w poszukiwaniu osób, czy ustalaniu przyczyny i okoliczności zaginięcia poszukiwanego lub poszukiwanej, a także szukaniu świadków zdarzenia i kontaktów. Oferta podejmowanych przez moje biuro usług to również:
 • uprowadzenia rodzicielskie,
 • pozyskiwanie i zabezpieczanie materiału dowodowego,
 • obserwacje osobowe,
 • doradztwo śledcze i procesowe,
 • obsługa prawna,
 • odzyskanie należności.
W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem. Zachęcam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej mojej agencji detektywistycznej Bogsal.

Zapraszam do współpracy.

Artykuły

Kiedy warto skorzystać z usług prywatnego detektywa?
Kiedy warto skorzystać z usług prywatnego detektywa?
Wiele niełatwych spraw jest bardzo trudnych do rozwiązania – warto w takich wypadkach zaufać doświadczonemu detektywowi, który pomoże m.in. wykryć zdradę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Detektywistyczne, Prywatny Detektyw, Bogsal Bogusław Sałagan

Usługi Detektywistyczne, Prywatny Detektyw, Bogsal Bogusław Sałagan, Katowice

Opinie (7)

Opinie o firmie Usługi Detektywistyczne, Prywatny Detektyw, Bogsal Bogusław Sałagan

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Elwira
Elwira
5.0
08.11.2019
Detektyw bardzo skuteczny w szukaniu informacji. Naprawdę profesjonalna oferta.
Karolina
Karolina
4.0
27.09.2019
Dzięki pomocy pana detektywa zdobyłam dowody na niewierność męża. Bardzo mi to pomogło przy toczącej się sprawie rozwodowej.
Jan
Jan
5.0
10.07.2019
Profesjonalne biuro detektywistyczne, przede wszystkim skuteczne i to najważniejsze. Polecam.
Ada
Ada
5.0
13.05.2019
Pomoc pana detektywa Bogusława Sałagana przyczyniła się do odnalezienia mojego męża. Ciężko wyrazić wdzięczność, po prostu serdecznie dziękuję i polecam!
Marcin
Marcin
5.0
08.04.2019
Biuro Detektywistyczne "Bogsal" prowadziło dla mnie sprawę niewierności mojej żony. Obecnie ex. Najwyższa jakość usługi. Pełny profesjonalizm. Otrzymane sprawozdanie z czynności było kluczowe na sprawie rozwodowej. Polecam.
Tomasz
Tomasz
5.0
04.04.2019
Sprawnie, uczciwie, dyskretnie. Biuro Bogsal zrealizowało moje zlecenie śledzenia żony sprawnie, uczciwie oraz dyskretnie. Gorąco polecam
Jola
Jola
5.0
18.03.2019
Polecam. Dyskretny, profesjonalny, doświadczony detektyw. Dostarczony materiał bezcenny na sprawie rozwodowej.