Profesjonalnie świadczone usługi ogólnobudowlane
Profesjonalnie świadczone usługi ogólnobudowlane, Usługi Budowlane Patryk Bilicki, Chojnowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441817136
REGON: 368367327
Rok założenia:
2017

O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną, której właścicielem jest Patryk Bilicki. Zajmujemy się przede wszystkim budowaniem domów w stanie surowym. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, a nasza siedziba znajduje się w Chojnowie, na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest świadczenie usług budowlanych. Funkcjonujemy na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, jednakże opieramy się na wieloletnim doświadczeniu założyciela oraz zatrudnionej kadry pracowniczej. Dzięki temu możemy sprawnie realizować powierzone zlecenia.

Specjalizujemy się w budowaniu domów w stanie surowym. Obejmuje to zarówno stan surowy zamknięty, jak i otwarty. Budynek w stanie otwartym jest niewykończony oraz bez instalacji, natomiast będzie posiadał pełną konstrukcję oraz dach z pokryciem. Dom w stanie zamkniętym natomiast ma już zamontowane okna i drzwi, a także jest niemalże ukończony z zewnątrz (pomijając wykończenie wnętrza oraz elewacje).

Przed samym stawieniem budynku przeprowadzimy prace fundamentowe, czyli wykopy oraz samo wylewanie fundamentów. Nasza ekipa budowlana to doświadczone i wykwalifikowane osoby. W pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, nowoczesne maszyny oraz wysokiej jakości materiały budowlane.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Patryka Bilickiego w Chojnowie.

Zakres działalności

Artykuły

Budowa domów w stanie surowym z Patryk Bilicki usługi budowlane
Budowa domów w stanie surowym z Patryk Bilicki usługi budowlane
Stan surowy zamknięty to moment budowy, w którym dom wygląda na skończony, jednak wnętrze wymaga wykończenia. Zobacz ofertę usługi budowlane Patryk Bilicki

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Budowlane Patryk Bilicki

Usługi Budowlane Patryk Bilicki, Chojnowo

Opinie (2)

Opinie o firmie Usługi Budowlane Patryk Bilicki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zbyszek
Zbyszek
5.0
12.05.2022
Zdecydowanie jedna z lepszych firm ogólnobudowlanych w okolicy. Budowa domów w stanie surowym nie stanowi dla nich żadnego problemu.
Grażyna
Grażyna
5.0
26.03.2022
Profesjonalna firma budowlana. Dobrze realizują swoje zadania z zakresu budowy domów w stanie surowym. Polecam serdecznie!