Profesjonalne wykończenia wnętrz
Profesjonalne wykończenia wnętrz, Usługi budowlane Krzysztof Zakrzewski, Legnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6911070043
REGON: 390408500
Rok założenia:
2019

O firmie

Usługi budowlane powstały już jakiś czas temu. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Legnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem jest Krzysztof Zakrzewski.

Oferta

Budowa domu to obecnie bardzo modna sprawa. Zazwyczaj nie kupujemy już starych domów do remontu, ponieważ wiemy, że to znacznie przedraża całą inwestycję. O wiele prościej postawić dom od podstaw i zaprojektować go według swoich upodobań oraz potrzeb. Warto w takiej sytuacji zaangażować firmę, która specjalizuje się właśnie w takich budowach. Tak się składa, że to właśnie my jesteśmy idealnym wyborem.

Oferta naszej firmy to między innymi remont mieszkania, w ramach którego wykonujemy: gładzie, malowanie, szpachlowanie oraz układanie glazury i terakoty. Jednak do głównych naszych zajęć zaliczamy budowę domów, co traktujemy bardzo profesjonalnie. Prace budowlane prowadzimy w okresie wiosenno-letnim. To wtedy są one najbardziej efektywne.

Dodatkowo świadczymy usługi: tynkowania, nakładania elewacji i malowanie jej. Do pracy używamy profesjonalnych maszyn. Dzięki nim możemy wykonywać zlecenia szybciej i dokładnej. Używamy jedynie najlepszych materiałów budowlanych, bo wiemy, że to gwarancja solidności i estetki domu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Dlaczego warto przeprowadzić remont w wakacje?
Dlaczego warto przeprowadzić remont w wakacje?
Wakacje sprzyjają przeprowadzaniu niewielkich prac remontowych w mieszaniu takich jak malowanie . Jakie jeszcze renowacje możemy wówczas przeprowadzić?

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi budowlane Krzysztof Zakrzewski

Usługi budowlane Krzysztof Zakrzewski, Legnica

Opinie (3)

Opinie o firmie Usługi budowlane Krzysztof Zakrzewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Oskar
Oskar
5.0
05.11.2019
Mam dla zainteresowanych tą firmą dobre wieści. Nie razu już robili u mnie remonty i nigdy nie stało się coś, co mogłoby mi się nie spodobać.
Hubert
Hubert
5.0
11.09.2019
Świetnie się z nimi współpracuje. Budowa domu poszła bardzo sprawnie. Nawet się nie zorientowaliśmy jak praktycznie stały już wszystkie ściany.
Agata
Agata
5.0
24.07.2019
Bardzo dobra firma remontowa. Jestem z nich bardzo zadowolona. Nie mogę się doczekać, kiedy zajmą się moim przedpokojem.