Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8272162123
REGON: 730989626
Rok założenia:
1973

O firmie

Prowadzony przez nas Urząd Gminy zlokalizowany jest w Sieradzu. W Urzędzie Gminy zajmujemy się bieżącymi sprawami naszej gminy wiejskiej, w tym budownictwem czy podatkami. Jest to ważny punkt administracyjno-gospodarczy na mapie województwa łódzkiego.

Oferta

Urząd Gminy w Sieradzu stawia w pierwszej kolejności na zadowolenie mieszkańców oraz zapewnienie im najwyższych standardów życia. Nieustannie działamy na rzecz rozwoju naszej gminy. Gmina ma charakter rolniczy, dlatego dobrze orientujemy się w wielu sprawach związanych z rolnictwem i powiązanymi z tym przepisami prawnymi. Jesteśmy zlokalizowani w bliskiej odległości od wielkomiejskich ośrodków przemysłowych i regionalnych. Stawiamy na rozwój gminy, stale poszerzając naszą ofertę rekreacyjno-wypoczynkową. Kompleksowo zajmujemy się waloryzacją środowiska przyrodniczego na terenie naszego województwa. Oprócz ochrony środowiska interesuje nas także ochrona zabytków. Dokonujemy licznych zmian na potrzeby rozwoju turystyki. Na naszym serwisie mogą się Państwo zapoznać ze statutem i organizacją gminy.

Udostępniamy informacje dotyczące organów i osób sprawujących w nich funkcję. W zakres naszych obowiązków wchodzi tyczenie działek oraz liczne przedsięwzięcia związane z budownictwem, czy podatkami. Zatrudniamy w pełni kompetentnych urzędników, którzy doskonale orientują się w przepisach i rozwiązują problemy naszych mieszkańców szybko i sprawnie.
Odpowiemy na wszystkie pytania związane z majątkiem gminy i jej całym funkcjonowaniem. Gwarantujemy miłą obsługę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, także na naszej stronie internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Urząd Gminy

Urząd Gminy, Sieradz

Opinie (0)

Opinie o firmie Urząd Gminy