Pośrednik finansowy i ubezpieczenia
Pośrednik finansowy i ubezpieczenia, Urszula Niedźwiedzka Pośrednictwo Finansowe, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9451430546
REGON: 122418185
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Siedziba naszego biura, którego właścicielką jest Urszula Niedźwiedzka, zlokalizowana jest w Krakowie. Specjalizujemy się w pośrednictwie finansowym. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2014 roku. Mamy doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość usług.

Oferta

Od ponad pięciu lat nasza firma zajmuje się sprzedażą i obsługą ubezpieczeń. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę branżową, aby zapewnić Państwu obsługę i produkty najwyższej jakości. Możemy Państwu zaproponować ubezpieczenia na życie, a także polisę. W naszej ofercie można także znaleźć ubezpieczenia komunikacyjne, w tym OC i AC. Uważamy, że warto zabezpieczyć się w razie awarii samochodu bądź wypadku. Oferujemy także ubezpieczenie turystyczne, które gwarantuje pomoc w razie problemów na zagranicznych wakacjach, na przykład podczas choroby bądź zgubienia bagażu.

Do zakresu świadczonych przez naszą agencję ubezpieczeniową usług należy sprzedaż ubezpieczeń nieruchomości, w tym domu i mieszkania, a także działki. Zajmujemy się również fachowym pośrednictwem finansowym.
Ponadto oferujemy:
  • ubezpieczenie NNW,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie finansowe,
  • ubezpieczenie majątkowe,
  • ubezpieczenie samochodu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się udzielić wszystkich odpowiedzi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Pośrednictwo finansowe z zakresu ubezpieczeń
Pośrednictwo finansowe z zakresu ubezpieczeń
Według polskiego prawa pośrednictwem finansowym, które zakłada pośrednictwo ubezpieczeniowe, mogą zajmować się tylko agenci ubezpieczeniowi i brokerzy.
Czy warto ubezpieczyć mieszkanie?
Czy warto ubezpieczyć mieszkanie?
Na mieszkanie lub dom pracujemy często przez całe życie. Warto zatem zadbać o ubezpieczenie mieszkania. Gdzie kupić ubezpieczenie? Podpowiadamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Urszula Niedźwiedzka Pośrednictwo Finansowe

Urszula Niedźwiedzka Pośrednictwo Finansowe, Kraków

Opinie (10)

Opinie o firmie Urszula Niedźwiedzka Pośrednictwo Finansowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arek
Arek
5.0
15.09.2019
Miła i profesjonalna obsługa. Bogata oferta ubezpieczeń. Możliwość załatwienia wszystkiego w jednym miejscu, niemal "od ręki". Dla mnie rewelacja!
Grzesiek
Grzesiek
5.0
04.07.2019
Korzystne i przejrzyste warunki ubezpieczeń na życie. Poleciłem znajomym
Daria
Daria
5.0
20.05.2019
Przesympatyczna obsługa. Dopasowanie odpowiedniego ubezpieczenia nie trwało zbyt długo. Oferta bardzo rzetelna i rzeczowa.
Jakub
Jakub
5.0
03.03.2019
Fachowa i kompleksowa obsługa. Skorzystałem w oferty ubezpieczenia OC, udało mi się nawet zaoszczędzić na tej zamianie. Gorąco polecam!
Delfina
Delfina
5.0
20.01.2019
Rzetelność to cecha, która wyróżnia biuro pani Urszuli Niedźwiedzkiej. Super, polecam!
Zofia
Zofia
5.0
08.11.2018
Pośrednictwo finansowe na najwyższym poziomie, polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
30.09.2018
Ubezpieczyłem mój dom, chcę być pewien, że w razie jakichś problemów, dostanę pieniądze za niego. Różnie to bywa, lepiej być przygotowanym na najgorsze. Korzystne warunki ubezpieczeniowe. Polecam!!
Adrianna
Adrianna
5.0
29.07.2018
Postanowiłam wykupić ubezpieczenie na życie, a w tym biurze przedstawiono mi świetne warunki. Polecam serdecznie, rzetelna firma.
Adam
Adam
5.0
24.05.2018
Indywidualne podejście do Klienta to podstawa. W tym biurze można liczyć na rzetelność i pełen profesjonalizm. Wykupiłem ubezpieczenie komunikacyjne, dzięki temu teraz jestem pewien, że otrzymam pomoc w razie awarii bądź wypadku. Polecam.
Pamela
Pamela
5.0
19.03.2018
Bardzo profesjonalna firma, która doradziła mi wybór ubezpieczenia na bardzo korzystnych warunkach. Jestem zadowolona. Pani Urszula doskonale zna się na swojej pracy. Przedstawiła mi także ofertę ubezpieczenia turystycznego, dlatego w wakacje na pewno z niego skorzystam.