Świadczymy usługi księgowe i rachunkowe
Świadczymy usługi księgowe i rachunkowe, Urszula Borawska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213651149
REGON: 146759370
Rok założenia:
2019

O firmie

Świadczę wysokiej jakości usługi księgowe i rachunkowe. Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Współpraca ze mną gwarantuje merytoryczną wiedzę oraz wymierne korzyści finansowe. Reprezentuję Klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS na mocy udzielonego pełnomocnictwa. Bezpieczeństwo, poufność powierzonych dokumentów oraz terminowość są nadrzędnymi wartościami, jakie wyznaję. Dopasowuję styl pracy do sytuacji. Pomagam w zakładaniu oraz przy zmianie formy prawnej działalności gospodarczej. Zdobyte doświadczenie w branży finansowej umożliwia mi zrozumienie potrzeb przedsiębiorców, którym zależy na optymalizacji podatkowej oraz na posiadaniu nowoczesnej księgowości.

Oferta

Zajmuję się kompleksowymi usługami w zakresie księgowości oraz rachunkowości. Zapewniam obsługę podmiotów gospodarczych, zarówno jeśli chodzi o księgowość, jak i kadry oraz płace. Duża wiedza i doświadczenie pozwalają mi na realizację obsługi na najwyższym poziomie.

W zakres moich usług wchodzi obsługa jednoosobowych działalności gospodarczych. Zapewniam:
  • prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ryczałtu,
  • prowadzenie obsługi kadrowej,
  • prowadzenie obsługi płacowej.
Moim Klientom oferuję pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej, pomogę wypełnić wszelkie dokumenty oraz dobrać najkorzystniejszą formę opodatkowania. Pomagam także przy zmianie formy prawnej działalności gospodarczej. Zajmuję się reprezentowaniem Klientów przed ZUSem oraz Urzędem Skarbowym, na podstawie pełnomocnictwa.

Zapewniam pełne bezpieczeństwo w zakresie spraw moich Klientów - posiadam polisę OC. Gwarantuję poufność i terminowe przygotowanie powierzonych mi dokumentów, umożliwiam dostarczenie ich za pośrednictwem e-mail, zdjęć, poczty lub osobiście. Posiadam system do wystawiania faktur sprzedażowych, do którego dostęp mają moi Klienci.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu. Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego w Warszawie.

Artykuły

Biuro rachunkowe zamiast własnej księgowej
Biuro rachunkowe zamiast własnej księgowej
Kiedy współpracujesz z biurem rachunkowym, to można mieć pewność, że w rękach profesjonalistów sprawy firmy są bezpieczne. Poznaj plus tego rozwiązania!

Wideo

Kontakt

Kontakt Urszula Borawska

Urszula Borawska, Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie Urszula Borawska

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
4.0
02.09.2020
Specjalistka w swojej dziedzinie, na bieżąco orientuje się we wszelkich przepisach, można liczyć na jej doradztwo.
Basia
Basia
4.0
15.07.2020
Polecam, pani Urszula od lat prowadzi moją księgowość i nigdy mnie nie zawiodła. Usługi na wysokim poziomie.
Michal marosz
Michal marosz
5.0
23.05.2020
Zdecydowanie mogę polecić jeśli chodzi o prowadzenie księgowości oraz kadr i płac. Terminowo, rzetelnie i w miłej atmosferze.
Mateusz
Mateusz
5.0
21.03.2020
Pani Urszula bardzo mi pomogła kiedy zakładałem swoją firmę - podpowiedziała co i jak ze wszelkimi formalnościami, doradziła jak się rozliczać. Naprawdę duża pomoc!