Profesjonalna opieka i szkolenie psów
Profesjonalna opieka i szkolenie psów, UROKLIWY ZAKĄTEK Hotel dla Psów, Szczepanowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5571362874
REGON: 91605809
Rok założenia:
2014

O firmie

Urokliwy Zakątek to hotel dla psów zlokalizowany w Szczepanowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem firmy jest Michał Lewandowski. Od 2003 roku zajmujemy się hodowlą i szkoleniem owczarków niemieckich, a od niedawna prowadzimy nasz hotel dla psów.

Oferta

Pierwszego owczarka niemieckiego kupiliśmy ponad osiemnaście lat temu. Po kilku latach rozpoczęliśmy hodowlę tych zwierząt, a także zajęliśmy się ich szkoleniem. Po rozbudowie wybiegu i terenu szkoleniowego otworzyliśmy hotel dla psów. Obecnie posiadamy 7 kojców z zadaszeniem i ociepleniem oraz 80m2 budynek, który pomieści od 5 do 8 psów.

Klientom dajemy możliwość opieki nad psem przez cały rok. W przypadku nagłego wyjazdu lub wakacji warto zostawić zwierzę w miejscu, które będzie do tego przystosowane. Nasz hotel otoczony jest terenem zielonym, posiadamy duży plac szkoleniowy oraz wybieg dla psów. Na życzenie właściciela podczas pobytu pupila w naszym hotelu zajmiemy się również jego szkoleniem.

Ponadto w hotelu wykonujemy usługi pielęgnacyjne zwierząt, takie jak:
  • czesanie psa,
  • obcinanie pazurów,
  • kąpanie psa,
  • odrobaczanie psa.
Do naszego hotelu zapraszamy psy każdej rady, niezależnie od wielkości. Opieka nad zwierzętami to nasza pasja, którą od lat łączymy z pracą. Oddając psa do naszego hotelu mogą być Państwo pewni, że zostanie on otoczony należytą opieką i troską.

Zapraszamy do skorzystania z oferty hotelu Urokliwy Zakątek z Szczepanowa.


Artykuły

Na co zwracać uwagę wybierając hotel dla psów?
Na co zwracać uwagę wybierając hotel dla psów?
Wybierając hotel dla psów warto zadbać o optymalne warunki dla naszego pupila. Na co zwrócić uwagę szukając hotelu? Jakie miejsca należy omijać szerokim łukiem?

Wideo

Kontakt

Kontakt UROKLIWY ZAKĄTEK Hotel dla Psów

UROKLIWY ZAKĄTEK Hotel dla Psów, Szczepanowo

Opinie (9)

Opinie o firmie UROKLIWY ZAKĄTEK Hotel dla Psów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Irek
Irek
5.0
26.01.2020
Atrakcyjna cena, dobre warunki i profesjonalna pomoc przy szkoleniu psa.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
01.01.2020
Profesjonalizm, wiedza, pasja. I to wszystko w jednej osobie Pana Michała. Nasze psy spędziły w tym roku sylwestra w hotelu, bez paniki przed fajerwerkami. Gorąco polecam.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
09.12.2019
Wspaniałe miejsce dla wszystkich pasjonatów psiego szkolenia, spędzania aktywnie czasu z psem. Duży plac treningowy, hotel w nowoczesnym budynku, doświadczony trener. Polecam!
Julian
Julian
5.0
17.11.2019
Bardzo miła i profesjonalna opieka. Cezar wrócił z hotelu zadbany i ułożony.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.11.2019
Polecam zarówno hotel ,w którym nasze psy czują się bezpiecznie, jak i szkolenia prowadzone z pasją po, których widać jak pies przechodzi"metamorfozę" zachowania . Pan Michał to właściwy człowiek na właściwym miejscu, który wie co robi, kocha psy, a one kochają jego. A moje to już na jego punkcie oszalały:)
Karolina
Karolina
5.0
07.09.2019
Mój Ares został w tym hotelu przez dwa tygodnie. Wybrałam pobyt ze szkoleniem. Pies jest bardziej ułożony, każdego dnia ćwiczę z nim w domu i widzę postępy.
Agata K.
Agata K.
5.0
03.09.2019
NIE ZNAM LEPSZEGO I BARDZIEJ PROFESJONALNEGO OSRDKA A poza Tym serce ♥ właścicieli ogromne
Ada
Ada
5.0
30.07.2019
Warto skorzystać z oferty tego hotelu. Oddałam im pod opiekę mojego buldoga francuskiego. Bilbo wrócił zadbany, miał obcięte pazury i był wykąpany. Polecam!
Iwona
Iwona
5.0
23.05.2019
Oddałam tam mojego Reksa pod opiekę. Leciałam na wakacje i nie mogłam zabrać go ze sobą. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad psem. Widać, że lubią zwierzęta i potrafią się nimi dobrze zaopiekować.