Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5540313107
REGON: 000001689
Rok założenia:
1951

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Wydział Rolnictwa I Biotechnologii" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 5540313107. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 000001689.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1951 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Bernardyńska 6 lok. /8. Kod pocztowy do korespondencji to: 85-029 Bydgoszcz. Kompletne współrzędne GPS to: 53.1203699806088N, 18.0078045247502E. "Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Wydział Rolnictwa I Biotechnologii" to firma działająca w branży Publiczne szkoły wyższe.

Uczelnia organizuje i prowadzi studia wyższe oraz podyplomowe, zajmując się równocześnie prowadzeniem badań naukowych w swojej dziedzinie. Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra naukowa i dydaktyczna dba o wszechstronny rozwój studentów z zakresu oferowanych kierunków studiów gwarantując studentom dostęp do najnowszych wyników badań i trendów światowych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 52 374 95 63 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Wydział Rolnictwa I Biotechnologii

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Wydział Rolnictwa I Biotechnologii, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Wydział Rolnictwa I Biotechnologii


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.