Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5540313107
REGON: 000001689
Rok założenia:
1951

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5540313107 została umieszczona firma: "Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Instytut Matematyki I Fizyki". Numer REGON firmy to: 000001689.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1951 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7. Kod pocztowy do korespondencji to: 85-796 Bydgoszcz. Kompletne współrzędne GPS to: 53.1429728627451N, 18.1331504901961E. Firma "Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Instytut Matematyki I Fizyki" prowadzi swoją działalność w branży Publiczne szkoły wyższe.

Uczelnia organizuje i prowadzi studia wyższe oraz podyplomowe, zajmując się równocześnie prowadzeniem badań naukowych w swojej dziedzinie. Wszechstronny rozwój studentów wraz z dostępem do najnowszych wyników badań i światowych trendów w dziedzinach, w których specjalizuje się uczelnia, zapewnia profesjonalna kadra naukowa z wysokimi kwalifikacjami.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 52 340 86 92 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Instytut Matematyki I Fizyki

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Instytut Matematyki I Fizyki, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. I J. Śniadeckich Instytut Matematyki I Fizyki


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.