Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8790177291
Rok założenia:
1967

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera Wydział Nauk o Zdrowiu" w rejestrze gospodarczym to: 8790177291.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1967. Firmę można odwiedzić pod adresem: Jagiellońska 15. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 85-067 Bydgoszcz. Kompletne współrzędne GPS to: 53.1239934301513N, 18.0078816450939E. Przedsiębiorstwo "Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera Wydział Nauk o Zdrowiu" działa od lat w branży Publiczne szkoły wyższe.

Realizując działania edukacyjne z zakresu studiów wyższych oraz podyplomowych, uczelnia prowadzi także badania naukowe w swojej dziedzinie. Wszechstronny rozwój studentów wraz z dostępem do najnowszych wyników badań i światowych trendów w dziedzinach, w których specjalizuje się uczelnia, zapewnia profesjonalna kadra naukowa z wysokimi kwalifikacjami.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 52 585 34 50.

Kontakt

Kontakt Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera Wydział Nauk o Zdrowiu

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera Wydział Nauk o Zdrowiu, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera Wydział Nauk o Zdrowiu


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.