Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7120106911
Rok założenia:
1950

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Firma "Uniwersytet Medyczny Katedra I Zakład Farmakognozji" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7120106911.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Lublin w województwie lubelskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1950. Firmę można odwiedzić pod adresem: Chodźki 1. Korespondencyjny kod pocztowy to: 20-093 Lublin. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 51.25907N, 22.56796E. "Uniwersytet Medyczny Katedra I Zakład Farmakognozji" to firma działająca w branży Publiczne szkoły wyższe.

Uczelnia organizuje i prowadzi studia wyższe oraz podyplomowe, zajmując się równocześnie prowadzeniem badań naukowych w swojej dziedzinie. Wszechstronny rozwój studentów wraz z dostępem do najnowszych wyników badań i światowych trendów w dziedzinach, w których specjalizuje się uczelnia, zapewnia profesjonalna kadra naukowa z wysokimi kwalifikacjami.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy.

Kontakt

Kontakt Uniwersytet Medyczny Katedra I Zakład Farmakognozji

Uniwersytet Medyczny Katedra I Zakład Farmakognozji, Lublin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniwersytet Medyczny Katedra I Zakład Farmakognozji