Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9521153389
REGON: 364501993
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
1989

O firmie

Prowadzimy lecznicę dla zwierząt Univet, której właścicielem jest lekarz weterynarii Cezary Ziamecki. Swoją siedzibę mamy w Warszawie, gdzie istniejemy już nieprzerwanie od 1990 roku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, którą na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy, zapewniając opiekę medyczną naszym czworonożnym przyjaciołom. Od początku istnienia naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój własnych umiejętności. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi weterynaryjne z takiego zakresu jak:
  • diagnostyka
  • leczenia małych zwierząt domowych
  • udzielanie porad dietetycznych
  • badania internistyczne
  • RTG
  • EKG
  • USG
Ponadto, zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów stomatologicznych obejmujących między innymi usuwanie kamienia nazębnego czy zębów stałych. Przeprowadzamy również zabiegi i operacje chirurgiczne w zakresie sterylizacji, kastracji oraz operacji ortopedycznych oraz onkologicznych. Poszerzenie naszej oferty stanowi wystawianie paszportów i znakowanie microchipami.

Oferujemy Państwu nasz profesjonalizm, miłą atmosferę oraz kompleksową opiekę weterynaryjną dla czworonogów. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zakres działalności

Dodatkowe usługi
Doradztwo żywieniowe i hodowlane
Książeczka zdrowia kota
Książeczka zdrowia psa
LYSSETKY
Paszporty dla zwierząt
Porady weterynaryjne

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Univet Cezary Ziemecki

Univet Cezary Ziemecki, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Univet Cezary Ziemecki