Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9532254332
REGON: 92876657
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

Prowadzimy zakład pogrzebowy z tradycjami. Zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych. Utrata...
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Organizujemy ceremonie różnych obrządków wyznani...
Śmierć osoby bliskiej to trudny czas dla rodziny i najbliższych. Naszym zadaniem jest niesienie pom...
W ramach organizacji uroczystości oferujemy załatwienie aktów zgonu w Bydgoszczy jak i poza miastem...

O firmie

Siedziba naszego zakładu pogrzebowego Universum znajduje się w samym centrum Koronowa. Na rynku usług pogrzebowych działamy od kilku lat, pomagając rodzinom godnie pożegnać zmarłego. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, funkcjonujemy całodobowo przez cały tydzień.

Oferta

Celem naszej działalności jest zapewnienie kompleksowego wsparcia klientom przy pochówku bliskich im osób. Specjalizujemy się w organizacji ceremonii pogrzebowych. Zajmujemy się załatwieniem formalności urzędowych w ZUS i KRUS i kościelnych. Posiadamy pojazdy przystosowane do międzynarodowego transportu zmarłych. Zapewniamy całodobową eksportację, kremację i ekshumację zmarłych. Przewozimy również uczestników pogrzebu. Rozliczamy się w systemie bezgotówkowym. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pogrzeby organizujemy zgodnie ze wszystkimi jego życzeniami.

Osobom, które nie są w stanie samodzielnie zadbać o grób swojego bliskiego, proponujemy opiekę na grobami, która obejmuje usługi podstawowe takie jak m.in. uporządkowanie nagrobka czy usunięcie kwiatów oraz usługi dodatkowe (mycie i pastowanie nagrobka, ułożenie kwiatów, odśnieżanie, postawienie znicza). Zajmujemy się również przygotowaniem styp. Oferujemy oprawę muzyczną i obsługę fotograficzną.

W ofercie znajdą Państwo duży wybór trumien, urn (ceramicznych, drewnianych, kamiennych, mosiężnych), akcesoriów pogrzebowych (klepsydr, krzyży, tabliczek, różańców), odzieży dla zmarłych (koszul, krawatów, obuwia, bielizny) oraz kwiatów, w tym wiązanek, wieńców i bukietów, które przygotowuje dla nas sprawdzona pracownia florystyczna.

Potrzebujesz pomocy w organizacji pogrzebu? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kontakt

Kontakt Universum Solid House Zakład usług pogrzebowych

Universum Solid House Zakład usług pogrzebowych, Koronowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Universum Solid House Zakład usług pogrzebowych