Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522615549
REGON: 362355843
KRS: 0000573159
Rok założenia:
2015

O firmie

Stomatolodzy, Unimedex. Korony pełnoceramiczne Cerec, Szczecin Gabinet stomatologiczny Unimedex mieści się w Szczecinie. Działalnością zarządzają dr nauk medycznych specjalista protetyk Anna Graf oraz lekarz medycyny Kordian Graf. Specjaliści dbają o zęby pacjentów już od 25 lat. Realizują zabiegi z różnych dziedzin stomatologii.

Oferta

Piękne i zdrowy zęby są wizytówką każdego człowieka. Codzienna higiena jamy ustnej jest kluczowa, ale nie może uchronić nas przed schorzeniami. Najlepszym rozwiązaniem są regularne wizyty u stomatologa. Klinika Unimedex to miejsce, w którym udzielana jest kompleksowa opieka stomatologiczna.

Jak uzupełnić braki w uzębieniu?

Braki w uzębieniu można uzupełnić za pomocą wypełnień protetycznych. Klinika Unimedex do ich realizacji wykorzystuje technikę CAD/CAM Cerec 3D. W tej technice klasyczny wycisk jest zastępowany wyciskiem optycznym. W klinice stosowane są dwa systemy Cerec. Dzięki nim licówki, korony oraz mosty są wykonywane podczas jednej wizyty.

Wykonuje takie prace, jak między innymi:
 • korony pełnoceramiczne,
 • mosty pełnoceramiczne,
 • protezy,
 • licówki,
 • korony częściowe pełnoceramiczne.
Alternatywę dla powyższych rozwiązań stanowią implanty zębowe. Klinika specjalizuje się we wszczepianiu implantów dwuczęściowe.

Jakie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz chirurgicznej wykonuje gabinet Unimedex ze Szczecina?

Gabinet Unimedex ze Szczecina wykonuje takie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz chirurgicznej jak:
 • wybielanie zębów,
 • piaskowanie zębów,
 • usuwanie kamienia nazębnego,
 • zakładanie licówek porcelanowych,
 • ekstrakcje zębów,
 • hemisekcje zębów,
 • nacinanie ropni,
 • usuwanie torbieli,
 • resekcje wierzchołków korzeni.
Gabinet wdraża również leczenie próchnicy, leczenie kanałowe oraz leczenie chorób dziąseł.

Kontakt

Kontakt Unimedex. Korony pełnoceramiczne Cerec

Unimedex. Korony pełnoceramiczne Cerec, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (14)

Opinie o firmie Unimedex. Korony pełnoceramiczne Cerec

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
4.0
12.02.2020
Używają dobrych materiałów, bo plomby, które wykonali mi kilka lat temu doskonale się trzymają. Polecam każdemu leczenie próchnicy w Unimedex.
Wiktor
Wiktor
5.0
15.01.2020
W Uniemedex potrafili mi dobrać protezę. Wcześniej miałem z nią problem, a teraz mogę normalnie jeść i nic mnie nie boli.
Janusz
Janusz
5.0
21.12.2019
Od kiedy pamiętam bolały mnie dziąsła. To był początek paradontozy, dobrze więc, że trafiłem do kliniki Uniemedex. Pierwszym krokiem do wyleczenia okazało się usunięcie kamienia nazębnego. Przyniosło to sporą ulgę. Jestem nadal w stałym kontakcie z lekarzem i uważam, że niedługo uda się całkowicie pozbyć tego problemu.
Hubert
Hubert
5.0
05.11.2019
Krzywo rósł mi ząb mądrości, a to powodowało ból... W końcu zdecydowałem się na jego usunięcie i zrobiłem to w klinice Uniemedex. Dziękuję dentystom, bo teraz cieszę się życiem bez bólu!
Kuba
Kuba
5.0
24.10.2019
Nie miałem problemów z bólem zębów, tylko z ich wyglądem. Palę, więc zęby miałem żółte, a to od razu widać...Na szczęście w Uniemedex potrafiono mi pomóc. Wykonano zabieg wybielania i teraz mam zęby w pięknym kolorze!
Błażej
Błażej
5.0
18.09.2019
Trafiłem tu z silnym bólem zęba i uzyskałem szybką pomoc! Okazało się, że trzeba usunąć złamany ząb, ale stomatolog nie miał z tym problemu. Ja na szczęście nic nie czułem, ponieważ podano mi skuteczne znieczulenie.
Leszek
Leszek
5.0
18.08.2019
Bardzo sobie chwalę leczenie w Unimedex. Czuję, że lekarze są tu dla mnie i przykładają się do leczenia. Po każdym zabiegu czuję zdecydowaną poprawę.
Julian
Julian
5.0
19.07.2019
Kilka lat temu straciłem ząb i niedawno postanowiłem coś z tym zrobić. Przerwa w uzębieniu była nie tylko nieestetyczna, ale czułem też, że zmienia mi się zgryz. Na szczęście dałem się przekonać do wszczepienia implantu, dzięki czemu teraz mam nowy ząb! Zdecydowanie wytrzymalszy niż ten prawdziwy.
Wojciech
Wojciech
5.0
24.06.2019
Boję się dentystów, ale w Unimedex jest inaczej! Podają skuteczne znieczulenie, dzięki czemu nawet leczenie kanałowe było bezbolesne.
Darek
Darek
5.0
10.05.2019
Bałem się wizyty u stomatologa, ale na szczęście zwyciężył rozsądek. Miałem dość duży problem z próchnicą, ale szybko udało mu się zaradzić. Cieszę się już od dwóch miesięcy zdrowym i pięknym uśmiechem.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
16.04.2019
Staram się dbać o zęby, dlatego co roku odwiedzam Unimedex i poddaję się badaniom kontrolnym. Dzięki takiej profilaktyce nie boję się, że stanie mi się z zębami coś złego.
Igor
Igor
5.0
03.03.2019
Jestem bardzo zadowolony z opieki stomatologicznej w Unimedex. Przez ostatni rok wyleczyłem wszystkie chore zęby!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
29.11.2015
szybka i sprawna pomoc w kwestii bolącego zęba mądrości, zdjęcie wykonane na miejscu i decyzja że trzeba usunąć zęba. sam proces usuwania profesjonalnie wykonany, bez zbędnego stresu i bólu. Polecam ten gabinet stomatologiczny, fachowa pomoc, miła atmosfera //seba;
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.09.2014
Leczenie kanałowe na najwyższym poziomie. Jako pacjent zawsze jestem traktowany indywidualnie, każdy krok w kierunku leczenie jest mi dokładnie wytłumaczony. Serdecznie polecam.