Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671372236
Rok założenia:
2016

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Windy to elementy, które wpisały się w krajobraz budynków mieszkalnych i innych obiektów na stałe. ...
Jesteśmy firmą, która może się pochwalić ponad stuletnią tradycją. Przez te lata rozwijaliśmy się r...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Unilift Sp. z o.o. sp.k." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 9671372236.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Działa na rynku od 2016 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Ołowiana 16. Kod pocztowy do korespondencji to: 85-461 Bydgoszcz. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.1490621965823N, 17.9035246729715E. Przedsiębiorstwo "Unilift Sp. z o.o. sp.k." działa od lat w branży Producenci i sprzedawcy dźwigów i urządzeń dźwigowych.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 525 810 515 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Unilift Sp. z o.o. sp.k.

Unilift Sp. z o.o. sp.k., Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Unilift Sp. z o.o. sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.