Kompleksowo wycenimy Państwa nieruchomość
Kompleksowo wycenimy Państwa nieruchomość, Uni koszt Krystyna Żmuda, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6411017666
REGON: 241390454
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Uni Koszt znajduje się w Katowicach. Działalność prowadzimy od 1991 roku. Specjalizujemy się w nadzorowaniu nieruchomości. Osobą decyzyjną jest Krystyna Żmuda.

Oferta

Posiadamy dwudziestosiedmioletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Największą praktykę zdobyliśmy w Przedsiębiorstwie Budowlanym Przemysłu Węglowego w Katowicach, podczas budowy Centralnego Szpitala Górniczego w Katowicach i Bytomiu. Zajmujemy się wyceną nieruchomości i doradztwem technicznym. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw. Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • nadzory budowlane
  • nadzory inwestorskie
  • wycenianie nieruchomości
  • roboty budowlano-montażowe
  • przeglądy okresowe budynków
  • audyty inwestycji
W ramach audytów inwestycji przygotowujemy kosztorysy nakładcze, ofertowe i powykonawcze, zajmujemy się także ich weryfikacją. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń. Ponadto znamy się na budownictwie mieszkaniowym i magazynowo-produkcyjno-usługowym.

Dysponujemy też wymaganymi uprawnieniami budowlanymi i instalacyjnymi. Specjalizujemy się też w ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej.Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.
Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Uni Koszt w Katowicach, oraz naszej strony internetowej.
Zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Uni koszt Krystyna Żmuda

Uni koszt Krystyna Żmuda, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Uni koszt Krystyna Żmuda