Kompleksowo wycenimy Państwa nieruchomość
Kompleksowo wycenimy Państwa nieruchomość, Uni Koszt Krystyna Żmuda, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6411017666
REGON: 241390454
Dodatkowe kontakty:

502 693 126

Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Uni Koszt znajduje się w Katowicach. Działalność prowadzimy od 1991 roku. Specjalizujemy się w nadzorowaniu nieruchomości. Osobą decyzyjną jest Krystyna Żmuda.

Zapraszamy do kontaktu!

mail: unikoszt@uni-koszt.pl
telefon: 502 693 126

Oferta

Posiadamy dwudziestosiedmioletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Największą praktykę zdobyliśmy w Przedsiębiorstwie Budowlanym Przemysłu Węglowego w Katowicach, podczas budowy Centralnego Szpitala Górniczego w Katowicach i Bytomiu.

Zajmujemy się wyceną nieruchomości i doradztwem technicznym. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw. Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • nadzory budowlane,
  • nadzory inwestorskie,
  • wycenianie nieruchomości,
  • roboty budowlano-montażowe,
  • przeglądy okresowe budynków,
  • audyty inwestycji.
W ramach audytów inwestycji przygotowujemy kosztorysy nakładcze, ofertowe i powykonawcze, zajmujemy się także ich weryfikacją.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń. Ponadto znamy się na budownictwie mieszkaniowym i magazynowo-produkcyjno-usługowym. Dysponujemy też wymaganymi uprawnieniami budowlanymi i instalacyjnymi. Specjalizujemy się też w ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Uni Koszt w Katowicach.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Uni Koszt Krystyna Żmuda

Uni Koszt Krystyna Żmuda, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Uni Koszt Krystyna Żmuda