Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6651466978
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Ubezpieczenia Życie, Zdrowie i Majątek - Arleta Achilefu już od 2022 roku świadczy usługi w branży ubezpieczenia. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich Klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Wiśniewie-Kolonii ,w województwie wielkopolskim.

Oferta

Ochrona zdrowia i życia to nadrzędne wartości, jakimi kierują się nasi Klienci, którym pomagamy przy wyborze właściwej polisy. Z tego względu oferujemy im sprawdzone ubezpieczenia, dzięki którym w razie poważnej choroby lub uszczerbku na zdrowiu otrzymają wsparcie finansowe pozwalające na zakup leków, wielodniową hospitalizację, a także rehabilitację.

Polisy zdrowotne obejmują różne pakiety, a w tym atrakcyjne umowy przygotowane z myślą o osobach pragnących zabezpieczyć się w razie zachorowania na nowotwór. Jeśli diagnostyka medyczna potwierdzi w organizmie Klienta komórki rakowe, może on skorzystać z pomocy, jaką oferuje ubezpieczenie onkologiczne i wypłacić pieniądze na zakup nierefundowanych leków, operację czy wizyty lekarskie. W większości pakietów ma również zagwarantowany dostęp do specjalistycznej opieki medycznej, a często także pomoc w codziennych czynnościach.

Jednak wymienione ubezpieczenia zdrowotne i na życie, to nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie. Pomagamy wybrać też takie polisy jak:
  • ubezpieczenie mieszkania,
  • ubezpieczenie majątkowe,
  • ubezpieczenie dla diabetyków,
  • ubezpieczenie NNW,
  • ubezpieczenie grupowe.
  • ubezpieczenie indywidualne.
Właściciele mieszkań lub domków jednorodzinnych ubezpieczą u nas swoje mienie oraz nieruchomość. Polisa zapewni im dodatkowe wsparcie finansowe, jeśli lokal i jego wyposażenie ulegnie zniszczeniu podczas powodzi, huraganu lub innego kataklizmu. Sprzęty elektroniczne i wiele innych przedmiotów można również ubezpieczyć od kradzieży.

Osoby, które są zainteresowane zabezpieczeniem siebie, swoich bliskich lub pracowników, zapraszamy do kontaktu. Nie tylko doradzimy w wyborze polisy, ale również wspólnie wypełnimy dokumenty i sami załatwimy formalności - agencja ubezpieczeniowa z Wiśniewy-Kolonii.

Artykuły

Jak działa ubezpieczenie na wypadek nowotworu od Nationale-Nederlanden? Wyjaśnia pośrednik Arleta Achilefu
Jak działa ubezpieczenie na wypadek nowotworu od Nationale-Nederlanden? Wyjaśnia pośrednik Arleta Achilefu
Pośrednik ubezpieczeniowy firmy Nationale-Nederlanden Arleta Achilefu oferuje ubezpieczenia onkologiczne. Czym się one wyróżniają? Kliknij link i sprawdź.

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Życie, Zdrowie i Majątek - Arleta Achilefu

Ubezpieczenia Życie, Zdrowie i Majątek - Arleta Achilefu, Wiśniewa-Kolonia

Opinie (0)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Życie, Zdrowie i Majątek - Arleta Achilefu