Ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach
Ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach, Ubezpieczenia Halina Piszczyńska, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8751367768
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Ubezpieczenia! Znajdziesz nas w Bydgoszczy.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest doradztwo ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie. W firmie Haliny Piszczyńskiej zapewniamy profesjonalną obsługę i szanujemy każdego klienta. Doskonale rozumiemy, że wybór polisy ubezpieczeniowej to ważna decyzja, od której wiele zależy, dlatego dokładamy wszelkich starań byś podejmując ją czuł się komfortowo. To wszystko sprawia, że świadczone przez nas usługi cieszą się dużym zainteresowaniem.

Przedstawiamy propozycje, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb. Możemy zaproponować ubezpieczenia indywidualne i grupowe, w tym na przykład pracownicze.

W zakres naszej oferty wchodzi:
  • ubezpieczenie samochodu,
  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie AC,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie od raka,
  • ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie firmy,
  • ubezpieczenie dziecka,
  • ubezpieczenie NNW.
W firmie Haliny Piszczyńskiej zajmujemy się także ubezpieczaniem mienia. Ubezpieczamy nieruchomości, w tym domy i mieszkania. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie od kradzieży.

Wyjeżdżasz na wakacje zagranicę? Miłej zabawy! Mamy nadzieję, że pamiętasz o ubezpieczeniu. Jeżeli jeszcze się tym nie zająłeś, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego świata i dajemy możliwość ubezpieczenia się online.

Zapraszamy!

Marki i specjalizacje

współpraca z Generali

Artykuły

Jakich dokumentów będziemy potrzebowali przy kupnie ubezpieczenia samochodu? Podpowiada doradca ubezpieczeniowy Halina Piszczyńska
Jakich dokumentów będziemy potrzebowali przy kupnie ubezpieczenia samochodu? Podpowiada doradca ubezpieczeniowy Halina Piszczyńska
Ubezpieczając samochód, musimy okazać stosowne dokumenty. Prawo jazdy i dowód rejestracyjny to podstawa, ale czasem wymagane będą także inne informacje.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Halina Piszczyńska

Ubezpieczenia Halina Piszczyńska, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Halina Piszczyńska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.