Ubezpieczenia dla Ciebie
Ubezpieczenia dla Ciebie, Ubezpieczenia Allianz – Balawender, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8811144814
REGON: 360894211
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Nasza agencja ubezpieczeniowa działa na rynku od 2015 roku. Zlokalizowani jesteśmy w Warszawie. Właścicielem firmy jest Robert Balawender. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, docenianą przez wielu klientów. Zajmujemy się sprzedażą polis ubezpieczeniowych towarzystwa Allianz. Zapewniamy Państwu bogatą ofertę ubezpieczeń, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. W wyborze odpowiedniej polisy pomogą nasi znakomici pośrednicy ubezpieczeniowi.

Dobrze dobrana polisa pozwoli każdemu nie tylko na zabezpieczenie siebie, ale też swojej rodziny na wypadek poważnej choroby, śmierci jednego z jej członków, bądź niezdolności do pracy. W takich przypadkach ubezpieczenie może pokryć między innymi koszty leczenia, zakup leków i umożliwić dostęp do specjalistycznych gabinetów lekarskich.

Pakiety medyczne zawarte w naszej ofercie gwarantują stałą opiekę lekarską i szybką pomoc ze strony takich lekarzy jak internista, gastrolog, stomatolog, ginekolog, czy kardiolog. Korzystając z polisy medycznej, mogą Państwo skorzystać także z badań i leczyć się w ramach podpisanej umowy.

W ofercie znajdują się również:
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia NNW,
  • ubezpieczenia szkolne,
  • ubezpieczenia grupowe dla firm.
Szczególnie polecamy ubezpieczenie NNW szkolne. Zapewnia ono wsparcie finansowe w sytuacji uszczerbku na zdrowiu, wysokich kosztów leczenia, pobytu dziecka i opiekuna w szpitalu, a także pogryzienia dziecka przez zwierzę.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią ubezpieczenia turystyczne. Gwarantują ochronę podczas choroby, kosztownego leczenia za granicą, czy kradzieży bagażu.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Allianz – Balawender

Ubezpieczenia Allianz – Balawender, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Allianz – Balawender