Oferujemy liczne ubezpieczenia dla firm i klientów prywatnych
Oferujemy liczne ubezpieczenia dla firm i klientów prywatnych, Ubezpieczenia, Agent Ubezpieczeniowy Piotr Błaszkowski, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5831926808
REGON: 192077545
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Nazywam się Piotr Błaszkowski i jestem agentem ubezpieczeniowym. Moje biuro znajduje się w Gdańsku., ale dziś polisy wystawia się elektronicznie dla całej Polski, kotrą Państwo otrzymują @. Działalność rozpocząłem w 2000 roku. Zajmuję się sprzedażą polis ubezpieczeniowych.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest sprzedaż ubezpieczeń. Posiadam 19-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznałem Państwa oczekiwania i wypracowałem sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

W asortymencie znajdą Państwo ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), ubezpieczenia chorobowe i zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia elementów stałych, ruchomości domowych, ubezpieczenia zwierząt domowych, ubezpieczenia mieszkań i budynków mieszkalnych, ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, a także ubezpieczenia Autocasco (AC i KR).

Uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, aby rozszerzać swoją wiedzę i móc oferować klientom jak najlepsze rozwiązania. Te oferowane przeze mnie pozwalają obniżyć koszty ubezpieczeń. Baza ofert jest na bieżąco aktualizowana dlatego, każdy znajdzie coś dla siebie. Wysokość składki ubezpieczeniowej jest uzgadniana z klientami, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania i możliwości finansowe.

Gwarantuję rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszam do kontaktu.

Artykuły

Polisa ubezpieczeniowa na dom i mieszkanie – dlaczego warto?
Polisa ubezpieczeniowa na dom i mieszkanie – dlaczego warto?
Ubezpieczenie na dom czy mieszkanie daje ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz daje gwarancję uzyskania środków finansowych na remont.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia, Agent Ubezpieczeniowy Piotr Błaszkowski

Ubezpieczenia, Agent Ubezpieczeniowy Piotr Błaszkowski, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Ubezpieczenia, Agent Ubezpieczeniowy Piotr Błaszkowski

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Malwina
Malwina
4.0
05.11.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Zakupiłam tutaj ubezpieczenie zdrowotne.
Jakub
Jakub
5.0
06.09.2019
Jedna z lepszych firm ubezpieczeniowych. Składki są dobierane indywidualnie dla klientów.