Zajmujemy się rozliczaniem podatków
Zajmujemy się rozliczaniem podatków, Twój Księgowy Michał Wojdacki, Legionowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361822944
REGON: 368887720
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Twój Księgowy znajduje się w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z księgowością. Właścicielem jest Michał Wojdacki.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 2-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy.

Oferujemy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków PIT, VAT i CIT, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, a także obsługę kadrowo-płacową. Dodatkowo zajmujemy się ewidencją środków trwałych, przygotowywaniem sprawozdań finansowych, a także optymalizacją podatkową.

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu bilansów rachunkowych i audytów. Wypełniamy liczne dokumenty księgowe, między innymi deklaracje ZUS i sprawozdania GUS. Działamy nie tylko w naszym biurze, ale i prowadzimy księgowość online, co jest ułatwieniem dla klientów spoza Legionowa i okolic.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Na naszą pomoc mogą również liczyć klienci, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Twój Księgowy w Legionowie.

Artykuły

Księga przychodów i rozchodów - finanse firmy pod kontrolą
Księga przychodów i rozchodów - finanse firmy pod kontrolą
Księga przychodów i rozchodów to jedna z form prowadzenia księgowości w firmie, dlatego też powinna być prowadzona rzetelnie przez doświadczonych specjalistów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Twój Księgowy Michał Wojdacki

Twój Księgowy Michał Wojdacki, Legionowo

Opinie (10)

Opinie o firmie Twój Księgowy Michał Wojdacki

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
26.09.2020
Świetna firma, która zna się na tym co robi. Z przyjemnością odwiedzam to biuro rachunkowe. Polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
07.07.2020
Poprzednia firma z którą współpracowałem zawiodła mnie w wielu kwestiach. Dopiero firma Twój Księgowy spełniła moje oczekiwania. Super!
Maciej
Maciej
4.0
14.05.2020
Życzę tej firmie jak najwięcej klientów, gdyż tak profesjonalnych ludzi dawno nie spotkałem!
Edyta
Edyta
4.0
08.03.2020
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Maria
Maria
5.0
05.01.2020
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Adela
Adela
4.0
01.11.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko firma Twój Księgowy. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Kinga
Kinga
4.0
28.09.2019
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.
Nikodem
Nikodem
5.0
14.07.2019
Firma Twój Księgowy prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Marcelina
Marcelina
5.0
14.05.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Bogna
Bogna
5.0
14.03.2019
Polecam firmę Twój Księgowy. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.