Zawsze bezpiecznie docieramy do celu
Zawsze bezpiecznie docieramy do celu, TSL Transcel sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7831708538
REGON: 302626591
KRS: 0000492253
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Firma TSL Transcel ma swoją siedzibę w Poznaniu. Prowadzimy działalność od 1996 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Świadczymy usługi z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Działamy na rynku od kilkudziesięciu lat. Przez ten czas zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Zatrudniane przez nas osoby to profesjonaliści. Do powierzonych zadań podchodzą sumiennie i wykonują je z należytą starannością. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę i wykorzystują ją podczas każdego dnia pracy.

Przedsiębiorstwo TSL Transcel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Posiadamy szeroką ofertę. Zajmujemy się krajową i międzynarodową spedycją. Wykonujemy usługi z zakresu transportu multimodalnego. W zakres naszej oferty wchodzi transport kolejowy, samochodowy i śródlądowy. Przewozimy gazy techniczne i materiały niebezpieczne. Ponadto, zajmujemy się logistyką.

Oprócz tego, nasza oferta zawiera:
  • magazynowanie
  • obróbkę metali
  • gospodarkę odpadami
Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Przez lata prowadzenia działalności daliśmy się poznać jako solidna i rzetelna firma.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Usługi spedycyjne – po czym poznać, że trafiliśmy na profesjonalistów?
Usługi spedycyjne – po czym poznać, że trafiliśmy na profesjonalistów?
Znalezienie firmy spedycyjnej, która cieszy się renomą w branży i oferuje kompleksowe usługi nie jest proste. Dowiedz się, po czym poznać ekspertów.
Transport, spedycja i logistyka – jedna branża, różne działania
Transport, spedycja i logistyka – jedna branża, różne działania
Do elementów branży TSL zalicza się transport, spedycję i logistykę. Choć terminy te dotyczą jednej dziedziny, każdy z nich odpowiada za inne zadania.

Wideo

Kontakt

Kontakt TSL Transcel sp. z o.o.

TSL Transcel sp. z o.o., Poznań

Opinie (6)

Opinie o firmie TSL Transcel sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
03.01.2020
Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Transcel. Wszystko poszło ok. Polecam
Wojtek
Wojtek
4.0
14.11.2019
Pracownicy przedsiębiorstwa Transcel to prawdziwi fachowców. Posiadają ogromną wiedzę o transporcie i spedycji i, co najważniejsze, wiedzą jak ją wykorzystywać. Super firma!
Tomek
Tomek
5.0
17.09.2019
Zaciekawiła mnie ich szeroka i zróżnicowana oferta. Postanowiłem naostrzyć u nich moją piłę tarczową. Pokazali się ze świetnej strony. Usługa została wykonana profesjonalnie i sprawnie. Polecam
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
17.07.2019
Firma, w której pracuję korzysta z usług przedsiębiorstwa TSL Transcel. Współpracujemy z nimi od wielu lat i jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na nich. To wysokiej klasy specjaliści. Polecam ich usługi.
Edek
Edek
5.0
12.05.2019
Korzystałem z ich usługi obróbki metali. Otrzymałem bardzo profesjonalną obsługę. Na pewno jeszcze w przyszłości będę tam wracał.
Jola
Jola
5.0
21.03.2019
Bardzo podoba mi się ta firma. Świadczą usługi spedycyjne na najwyższym poziomie. Polecam