Zwalczanie myszy, szczurów i nornic
Zwalczanie myszy, szczurów i nornic, Truteks Tomasz Ziemiński, Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391155206

O firmie

Właścicielem firmy Truteks jest Tomasz Ziemiński. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie. Na rynku działamy od ponad 30 lat, a dokładnie od 1987 roku. Usługi świadczymy na podstawie zezwolenia na wykonywanie rzemiosła nr 2577 wydanego przez urząd miejski w Olsztynie.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy:
 • Certyfikat DDD Ochrona Sanitarna oraz Deratyzacja Skuteczna i Bezpieczna 2000,
 • Certyfikat DDD w ochronie Zdrowia Publicznego 2000,
 • Dyplom w Konferencji Naukowej - Choroby Zakaźne Wykorzystywane w Bioterroryzmie 2003,
 • Certyfikat TUV Eksperta systemu HACCP 2003,
 • Certyfikat TUV Zwalczanie szkodników sanitarnych w przepisach polskich i Unii Europejskiej 2003,
 • Certyfikat Pest Control 2005,
 • Poświadczenie Bezpieczeństwa "poufne" oraz Zaświadczenie Ochrony Informacji Niejawnych 2007.

Oferta

Nasza oferta obejmuje między innymi usługi z zakresu deratyzacji, czyli zwalczania gryzoni, takich jak nornice, szczury czy myszy. Zajmujemy się też dezynsekcją, tj. zwalczaniem owadów. Zaliczyć do nich można owady latające, w tym komary i muchy, a także owady pełzające. Do tych ostatnich zaliczają się na przykład pluskwy, pchły i karaluchy oraz prusaki.

Poza zwalczaniem szkodników w ramach dezynsekcji i deratyzacji opracowaliśmy również program dotyczący zabezpieczenia przed nimi obiektów. W ramach HACCP prowadzimy monitoring i sporządzamy z niego dokumentację.

Oferujemy też dezynfekcję, czyli ozonowanie powierzchni w celu uzyskania sterylności i czystości mikrobiologicznej. Z pomocą ozonowania pozbywamy się grzybów, wirusów i bakterii, a także nieprzyjemnych zapachów. W niektórych przypadkach wykonujemy z pomocą środków chemicznych fumigację szkodników.

Nasza oferta to też:
 • sprzątanie piwnic,
 • sprzątanie mieszkań po zmarłych,
 • sprzątanie strychów po gołębiach,
 • usuwanie kretów,
 • usuwanie gniazd szerszeni,
 • usuwanie gniazd os.
Ponadto posiadamy środki pozwalające nam na skuteczne likwidowanie szkodników drewna, które pojawiły się w konstrukcjach dachowych. W takim przypadku stosujemy iniekcję ciśnieniową. Natomiast jeśli chodzi o szkodniki atakujące drewniane, zabytkowe meble to stosujemy metodę natryskową preparatem Ksylit Gel. Jesteśmy w stanie też zidentyfikować i zniszczyć owady żerujące w środowisku beztlenowym. W tym celu korzystamy z azotu systemu VELOXY® (VEry Low OXYgen).

System VELOXY® wykorzystuje się do ochrony dóbr kultury, takich jak ramy obrazów, księgi czy drewniane rzeźby. Są one umieszczane w atmosferze, w której jest maksymalnie 0.3% tlenu. Z pomocą tej technologii możemy gazować nawet duże zbiory.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się telefonicznie. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Truteks.

Zakres działalności

Artykuły

Pozbądź się uciążliwych insektów z domu lub biura z firmą Truteks Tomasz Ziemiński
Pozbądź się uciążliwych insektów z domu lub biura z firmą Truteks Tomasz Ziemiński
Dezynsekcja, deratyzacja, ozonowanie — przywróć do swojego mieszkania lub biura właściwy poziom bezpieczeństwa i czystości z firmą Truteks Tomasz Ziemiński.
Skuteczne sposoby na pozbycie się szkodników z domu
Skuteczne sposoby na pozbycie się szkodników z domu
Zauważyłeś w domu ślady ugryzień i odchodów? W nocy słyszysz drapanie? Najprawdopodobniej dzielisz mieszkanie z gryzoniami! Co zrobić w takiej sytuacji?

Wideo

Kontakt

Kontakt Truteks Tomasz Ziemiński

Truteks Tomasz Ziemiński, Olsztyn

Słowa kluczowe

Aktualności

 • Veloxy®

  20.11.2023

  System VELOXY® polecamy wszystkim zainteresowanym skuteczną likwidacją szkodników niszczących meble zabytkowe. Tę metodę wykorzystujemy najczęściej w kościołach, antykwariatach i domach. Szkodniki likwidujemy w taki sposób, żeby nie wpłynąć na właściwości materiału.

  Więcej informacji
 • szczur

  25.09.2023

  Zwalczanie szkodników to nasza codzienność. Podejmujemy się zwalczania między innymi gryzoni, takich jak szczury czy myszy. Klientom zapewniamy wysoką skuteczność i dajemy gwarancję bezpieczeństwa.

  Więcej informacji
 • szczury

  24.07.2023

  Specjalizujemy się między innymi w usługach z zakresu deratyzacji. Klientom zapewniamy fachową pomoc w pozbyciu się szczurów, myszy czy nornic. Skutecznie pozbywamy się gryzoni niszczących surowce, artykuły przemysłowe czy przetwory zbożowe.

  Więcej informacji
 • Przygotowanie do Veloxy®

  31.05.2023

  Świadczymy usługi w zakresie identyfikacji i dezynsekcji owadów, które niszczą przedmioty zabytkowe w środowisku beztlenowym. Robimy to za pomocą azotu przy użyciu systemu VELOXY®. Jest to skuteczna i ekologiczna metoda.

  Więcej informacji
 • Ozonowanie

  27.03.2023

  Zajmując się ozonowaniem skutecznie pozbywamy się zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów. Pomożemy wszędzie tam, gdzie należy zachować czystość mikrobiologiczną i sterylność, a także, gdzie ważne jest uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów.

  Więcej informacji
 • Ozonowanie

  07.01.2023

  Jeżeli chcesz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów czy zagrażających zdrowi mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów to zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się ozonowaniem, które doskonale sprawdza wszędzie tam, gdzie wymagana jest sterylność, czystość mikrobiologiczna.

  Więcej informacji
 • ozonowanie

  03.11.2022

  Świadczymy usługi w zakresie ozonowania. Jest to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez wykorzystania środków chemicznych. Czynnikiem biobójczym jest ozon, który jest gazem o silnych właściwościach utleniających.

  Więcej informacji
 • karaluchy

  03.09.2022

  Jeśli masz problem z karaluchami lub innymi owadami to doskonale trafiłem. Doskonale znamy się na dezynsekcji, dlatego w mig możemy pomóc Ci uporać się z problemem. Bez problemu pozbędziemy się każdego niechcianego gościa.

  Więcej informacji
 • Karaluchy

  01.07.2022

  W ramach dezynsekcji zwalczamy między innymi karaluchy. Te owady są nosicielami zarazków i mogą przenosić groźne dla życia choroby. Są one również powodem zatruć pokarmowych. Klientom zapewniamy fachową pomoc w pozbyciu się ich.

  Więcej informacji
 • Karaluchy

  30.05.2022

  Jedną z naszych specjalności jest dezynsekcja. W tym zakresie zwalczamy zarówno owady pełzające, jak i latające. Aby podrażnione po dezynsekcji owady nie przenosiły się do nieobjętych zabiegiem pomieszczeń polecamy dezynsekcją objąć cały kompleks budynków.

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie Truteks Tomasz Ziemiński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelinka
Ewelinka
5.0
10.05.2022
Gniazdo szerszeni usunięte bardzo szybko, a to najważniejsze. Polecam tę ekipę.