Awaria ciężarówki na drodze? Zadzwoń do nas, a naprawimy ją na miejscu
Awaria ciężarówki na drodze? Zadzwoń do nas, a naprawimy ją na miejscu, Truck Mobile Service Łukasz Kuźniak Mobilny Serwis Samochodów Ciężarowych, Jankówko

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 19:00
Wt.
08:00 - 19:00
Śr.
08:00 - 19:00
Cz.
08:00 - 19:00
Pt.
08:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5621499033
REGON: 385784888
Rok założenia:
2020

O firmie

Truck Mobile Service to firma, którą założyliśmy w Jankówku, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Łukasz Kuźniak. Prowadzimy mobilny serwis samochodów ciężarowych.

Oferta

Awaria samochodu ciężarowego na drodze to jedna z najgorszych sytuacji, jaka może przytrafić się firmom transportowym. Nie dowieziony towar na czas może skutkować nałożeniem dodatkowych kar lub odmową przyjęcia ładunku. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie numer telefonu do naszej firmy. Prowadzimy mobilny serwis samochodów ciężarowych. Dojeżdżamy do Klienta natychmiast po zgłoszeniu awarii. Doskonale znamy się na mechanice w autach marki Volvo, Scania, Renault, Daf, MAN, czy Mercedes. W Truck Mobile Service stawiamy przede wszystkim na wysokiej jakości sprzęt i umiejętności naszych mechaników. Dzięki temu realizujemy takie usługi jak:
  • naprawa układu kierowniczego,
  • naprawa układu paliwowego,
  • naprawa układu hamulcowego,
  • naprawa układu chłodzenia,
  • naprawa elektroniki pojazdowej,
  • naprawa układów pneumatycznych,
  • wymiana tarcz i wymiana piast kół.
Robimy wszystko, aby kierowca mógł jak najszybciej wrócić na drogę. Oprócz naprawy tirów oferujemy także naprawę naczep oraz naprawę maszyn budowlanych. Serwisujemy na przykład koparki, czy koparko ładowarki.

W razie jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu - firma Truck Mobile Service z Jankówka.

Zakres działalności

Artykuły

Mobilny serwis samochodów ciężarowych | Truck Mobile Service
Mobilny serwis samochodów ciężarowych | Truck Mobile Service
Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług związanych z mobilnym serwisem samochodów ciężarowych, to sprawdź nasz artykuł.

Wideo

Kontakt

Kontakt Truck Mobile Service Łukasz Kuźniak Mobilny Serwis Samochodów Ciężarowych

Truck Mobile Service Łukasz Kuźniak Mobilny Serwis Samochodów Ciężarowych, Jankówko

Opinie (7)

Opinie o firmie Truck Mobile Service Łukasz Kuźniak Mobilny Serwis Samochodów Ciężarowych

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Antek
Antek
5.0
13.05.2022
Bez nich zawaliłbym w pracy. Szybko przyjechali i naprawili moją ciężarówkę, byłem bardzo wdzięczny.
Obserwator
Obserwator
5.0
30.03.2022
Porządny serwis, bo dojeżdża do Klienta bardzo szybko i nie ma usterki, której nie naprawi!
Kamil
Kamil
5.0
27.01.2022
Znają się doskonale na ciężarówkach marki Renault. Od ręki wymienili mi tu rozrusznik i zdiagnozowali, czy nie ma większych problemów z silnikiem. Wszystko na trasie w i dobrej cenie.
Rafał
Rafał
4.0
12.11.2021
Firma jest warta polecenia, bo szybko zareagowali na mój telefon. Parę godzin i byli na miejscu. Mieli narzędzia do naprawy skrzyni biegów. Trochę pomęczyli się z naprawą usterki, ale w końcu się udało.
Miłosz
Miłosz
5.0
13.09.2021
Dojechali do mnie w kilka godzin, chociaż byłem już daleko od granicy. Na miejscu wymienili alternator i sprawdzili, czy wszystko działa, jak należy.
TRE3000
TRE3000
4.0
01.07.2021
Polecam tę firmę, bo mają bardzo dobry i mobilny sprzęt do naprawy TIRów. Naprawili mi sprzęgło na drodze. Po prawie dwóch godzinach i szybkim przeglądzie reszty instalacji w aucie mogłem wrócić do pracy.
Filip
Filip
5.0
21.05.2021
Niestety miałem awarię na drodze i szukałem w internecie firmy, która dosyć szybko do mnie dojedzie. Znalazłem numer do nich i cieszę się, że zdecydowałem się zadzwonić. Od razu wyruszyli w trasę i szybko zjawili się na miejscu. Od ręki wykonali naprawę i mogłem ruszyć dalej.
Tagi