Szeroki wybór części zamiennych do wagonów
Szeroki wybór części zamiennych do wagonów, Triton, Dębnica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6222252194
REGON: 300455560
Rok założenia:
2006

O firmie

Siedziba firmy Triton znajduje się w Dębnicy, w powiecie ostrowskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem firm związanych z branżą kolejową. Właścicielem firmy jest Anna Szymanowska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, zaufało nam już wielu Klientów. Sprzedajemy części przeznaczone do naprawy i produkcji wagonów towarowych. Nasze produkty są najwyższej jakości. W aktualnej ofercie mamy produkty takie jak:
  • części hamulcowe,
  • płytki manganowe,
  • sworznie,
  • uziomy i tulejki,
  • ślizg boczny sprężynowy,
  • ogniwka,
  • czopiki i grzybki cierne,
  • ramki na dokumenty przewozowe,
  • tablice przestawcze.
Oprócz powyższych, oferujemy różne części, które są wykorzystywane do napraw i budowy wagonów towarowych: części toczone, spawane, frezowane, zgrzewane, nawęglane, normalizowane i wiele innych. Specjalizujemy się w dostawach tulejek oraz sworzni hartowanych indukcyjnie wykorzystywanych w naprawach wózków wagonowych.

Ponadto wykonujemy niewielkie części wagonowe, niezbędne do zakończenia naprawy bądź budowy taboru.
Oprócz tego zajmujemy się dostawą materiałów do strumieniowej obróbki metalu (głównie śrutu staliwnego kulistego i łamanego), elementów złącznych ( w bardzo konkurencyjnych cenach), farb UIC oraz sprzętu spawalniczego.

Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Triton.

Artykuły

Indukcyjnie hartowane części dla kolejnictwa – przebieg procesu i dystrybutorzy krajowi
Indukcyjnie hartowane części dla kolejnictwa – przebieg procesu i dystrybutorzy krajowi
Proces hartowania indukcyjnego, czyli utwardzania i uszlachetniania stali oraz jej stopów, jest szeroko wykorzystywany m.in. przy tworzeniu tulejek do wagonów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Triton

Triton, Dębnica

Opinie (6)

Opinie o firmie Triton

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
4.0
11.11.2019
Już kilkukrotnie korzystałem z ich usług i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Ostatnio dostarczali mi sprzęt spawalniczy, jak zawsze krótki czas oczekiwania i cena, która nie odstrasza. Polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
13.09.2019
Ostatnio dostałem zlecenie na naprawę wózka wagonowego. Potrzebowałem tulejek, których niestety nie miałem już na stanie. Kolega polecił mi firmę Triton i nie żałuję. Zrobiłem u nich zamówienie, dostawa tulejek przyszła ekspresowo i cena dobra.
Patryk
Patryk
5.0
14.07.2019
Wszystkim polecam ich usługi. Od ponad roku kupuję u nich części do produkcji wagonów towarowych. Zawsze oferują atrakcyjne ceny i co najważniejsze szybko realizują zlecenia. To dla mnie oszczędność czasu i pieniędzy.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
15.05.2019
Polecam współpracę z firmą Triton. Od dawna kupuję od nich części przeznaczone do naprawy wagonów kolejowych. Mają naprawdę szeroki asortyment, jest w czym wybierać. Plus za korzystne ceny.
Michał
Michał
5.0
28.03.2019
Bardzo polecam ich usługi. Jestem właścicielem zakładu naprawczego i regularnie kupuję od nich części. Wszystko zawsze jest dostarczone na czas i w atrakcyjnych cenach.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.03.2016
Jako właściciel zakładu naprawczego stwierdzam, że po analizie rocznej współpracy z tą firmą oszczędności wynikające z niskich cen zakupu wraz z transportem na miejsce przynoszą oszczędności na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych w porównaniu z poprzednimi partnerami. Polecam tą firmę.