Treningi i jadłospisy, które pomagają osiągnąć Twój cel
Treningi i jadłospisy, które pomagają osiągnąć Twój cel, Tri By Tri Sport Grzegorz Sygut Trener Personalny, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 22:00
Wt.
06:00 - 22:00
Śr.
06:00 - 22:00
Cz.
06:00 - 22:00
Pt.
06:00 - 22:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
08:00 - 14:00
Dane rejestrowe:
NIP: 6431603574

O firmie

Nazywam się Grzegorz Sygut i jestem trenerem personalnym. Własną firmę Tri By Tri prowadzę w Katowicach, w województwie śląskim. Oferuję ułożenie indywidualnych planów treningowych i diety.

Oferta

Dobra dieta i regularna aktywność fizyczna to nie tylko sposób na odchudzanie, ale także na utrzymanie świetnego samopoczucia, pełnej sprawności i zdrowia. Moją misją jest osiąganie celów sylwetkowych podopiecznych i pokazanie im, że trening oraz zdrowe jedzenie to sama przyjemność. Pomagam osobom, które chcą zredukować tkankę tłuszczową, wyrzeźbić ciało, zwiększyć masę i siłę mięśniową.

Odchudzanie nie musi być procesem pełnym wyrzeczeń. Jako trener personalny układam dla moich klientów plany treningowe dopasowane do ich możliwości, warunków i celów sylwetkowych. Z moją pomocą trwale i bezpiecznie pozbędą się Państwo tkanki tłuszczowej. Przygotowuję pyszne, urozmaicone i dobrze zbilansowane jadłospisy. Odpowiednia dieta sprawia, że moich klientów nie dotyczy męczące uczucie głodu czy niedobory składników odżywczych.

Ponadto prowadzę osoby, które chcą zbudować piękną, umięśnioną sylwetkę. Wieloletnie zgłębianie wiedzy, pozwala mi dziś układać dla Państwa indywidualnie dopasowane plany treningowe. Tworzę treningi siłowe, które odpowiednio stymulują poszczególne partie mięśniowe, pobudzając je do wzrostu masy i siły.

Z moimi podopiecznymi pozostaję w stałym kontakcie. Chętnie odpowiadam na pytania, staram się znaleźć rozwiązania wszelkich problemów dotyczących aktywności fizycznej czy odżywiania oraz kontroluję postępy. Dbam o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, aby zredukować możliwość powstania kontuzji.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Artykuły

Współpraca z trenerem personalnym Tri By Tri jako sposób na zdrowy tryb życia
Współpraca z trenerem personalnym Tri By Tri jako sposób na zdrowy tryb życia
Nie od dziś wiadomo, że ruch i odpowiednie nawyki żywieniowe są filarami naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zobacz, jak się do nich przekonać z Tri By Tri.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tri By Tri Sport Grzegorz Sygut Trener Personalny

Tri By Tri Sport Grzegorz Sygut Trener Personalny, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Tri By Tri Sport Grzegorz Sygut Trener Personalny


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.