Dodatkowe dane

Polecane oferty

Głównym aspektem naszej działalności jest wynajem znakomitych apartamentów o wysokim standardzie, k...
Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Możemy Państwu zaproponować komfortowe warunki noclegowe. W naszej ofercie można znaleźć pokoje na ...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Jelitkowska 75. Korespondencyjny kod pocztowy to: 80-342 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.4242858243906N, 18.5956148817416E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: tremare@inareception.pl. "Tre Mare Apartamenty" to firma działająca w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Tre Mare Apartamenty" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Gdańsk.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 530 999 478 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Tre Mare Apartamenty

Tre Mare Apartamenty, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Tre Mare Apartamenty