Osprzęt, oplotówka, żerdzie drewniane
Osprzęt, oplotówka, żerdzie drewniane, Tranzex Sp. z o.o., Gliwice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6310000931
REGON: 003600189
Rok założenia:
1988
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Tranzex znajduje się w Gliwicach, w województwie śląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Ofertę kierujemy do podmiotów zawodowej energetyki, instytucjonalnych i indywidualnych.

Oferta

Jesteśmy profesjonalną firmą inżynierską zajmującą się upowszechnianiem systemów i technologii w sieciach elektroenergetycznych nN, SN i WN. Firma Tranzex zapewnia doradztwo techniczne, ekspertyzy i opracowania naukowo-techniczne z zakresu optymalizacji techniczno-ekonomnicznej pracy sieci.

Szkolimy ekipy eksploatacyjne i monterskie oraz wspomagamy pracę projektantów. Wykonujemy przezbrojenia oraz autoryzowane kompletacje dostaw razem z zaopatrzeniem podmiotów zawodowej elektroenergetyki, hurtowni i wykonawców w specjalistyczne przewody, kable, osprzęt sieciowy i kablowy, żerdzie drewniane, oświetlenie przeszkodowe i osprzęt oplotowy do ADSS i OPGW.

Prowadzimy magazyn oplotowego osprzętu liniowego SN i oplotowych złączek naprawczych do AL i AFL oraz przewodów PAS/SAX-W. Dysponujemy osprzętem liniowym i kablowym do systemu SAXKA z kablami uniwersalnymi AHXAMK-WM oraz zimnokurczliwym, hybrydowym i taśmowo-żywicznym osprzętem do kabli ziemnych SN, jak i różnymi typami fińskich żerdzi drewnianych. W siedzibie firmy prowadzimy biuro nieruchomości.

W celu zapoznania się ze szczegółami zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy do Tranzex.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tranzex Sp. z o.o.

Tranzex Sp. z o.o., Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Tranzex Sp. z o.o.